Tulevik läks 24. minutil Kaur Tomsoni tabamusest 1:0 ette ning lasi brasiillasel Liliul viigistada 41. minutil. Kalju 2:1 vormistas 81. minutil sel hooajal esimest korda jala valgeks saanud Aleksandr Volkov.

FCI Levadia oli Lilleküla staadioni 157 pealtvaataja ees kindlalt 5:0 parem FC Kuressaarest. Avapoolaja teisel üleminutil ja teise poolaja esimesel minutil sahistas võrku kamerunlane Gando, 83. minutil oli täpne Pavel Marin. 89. minutil realiseeris Markus Jürgenson penalti, teisel üleminutil jõudis sihile veel Joao Neto Morelli.

57. minutist mängis Kuressaare ühe mehega vähemuses, sest kaks kiiret kollast kaarti teenis vaid minutilise vahega Karl Ivar Maar.

Täna on veel 16 võistlustules Maardu linnameeskond ja Paide linnameeskond ning kell 19 Narva Trans ja Tartu Tammeka.