FCI pääses avapoolaja keskpaigaks Albert Prosa ja Dmitri Kruglovi väravatest 2:0 juhtima. 33. minutil vähendas Rauno Sappinen vahet, kuid kohe teise poolaja alguses suurendas Sergei Tumasjan tiitlikaitsjate edu taas kaheväravaliseks.

Floral tärkas uus lootus 70. minutil, kui sihile jõudis Brent Lepistu, ent veerand tundi hiljem tegi vahetusmees Vladimir Voskoboinikov seisuks 4:2. Sellise skooriga mäng lõppeski.

Päeva esimestes mängudes oli Viljandi Tulevik alistanud Pärnu Vapruse 4:1, Paide Linnameeskond ja Tartu Tammeka tegid 1:1 viigi.

Hooaja esimese kaotuse saanud Floral on üheksa vooru enne hooaja lõppu 70 punkti. Nii FC Levadia kui Kalju jäävad ühe vähempeetud mängu juures maha seitsme punktiga, neljanda koha meeskond FCI Tallinn kaotab neile omakorda kuue silmaga.

Homme kell 18 lähevad Levadia ja Kalju Kadrioru staadionil omavahel vastamisi.