Tiitlikaitsja kriis jätkub: uue peatreeneriga Nõmme Kalju kaotas punkte ka Kuressaares

Pahased Kalju fännid tahtsid mängijatelt aru pärida!
Jalgpall. Nõmme Kalju vs Tartu Tammeka
Nõmme Kalju fännid olid FC Kuressaarega peetud matši järel silmnähtavalt tusased.Foto: Priit Simson

Eelmisel hooajal Eesti jalgpallimeistriks kroonitud Nõmme Kalju kohutav hooaja algus sai jätku Saaremaal, kui kohaliku FC Kuressaare vastu ei suudetud enamat 0:0 viigist.

Kalju pidas Kuressaares esimese kohtumise uue peatreeneri all. Teadupärast vahetasid nõmmekad neljapäeval juhendajat, kui Sergei Frantsev vallandati ning ajutise peatreenerina võttis ameti üle senine abitreener ja U21 tiimi juhendaja Roman Kožuhhovski.

Kohtumise järel olid Kalju fännid omade mängus niivõrd pettunud, et mõned mehed üritasid ka väljakule murda ja mängijatelt aru pärida, kuid turvamehed suutsid fänne enam-vähem ohjata. Vaatamata turvameeste kohalolule suudeti üle ja läbi nende pidada siiski maha ka korralik sõnasõda. Lõpuks käis olukorda lahendamas Kalju abitreener Sergei Terehhov. Lisaks lendas Kalju poolehoidjate käe läbi platsile pudeleid ja muud sodi.

„Kuradi munapead. 12 punkti. Hea töö,“ oli jalgpall.ee otseülekandes kosta Kalju fännide pahandamist, kui mängu kommenteerinud Alver Kivi intervjueeris FC Kuressaare mängijat.

Kalju on 12 punktiga tabelis nüüd viiendal kohal. Neist tõusis mööda Narva Trans, kes alistas 1:0 Maardu Linnameeskonna.

Kuressaare on samal ajal kaheksa silmaga kuuendal positsioonil.

Standings provided by Sofascore LiveScore
Futboliit (talgpall)