Paide juhtis juba 20 minuti järel 2:0. 6. minutil oli täpne Edrisa Lubega, 20. minutil tegi skoori Kevin Kauber.

36. minutil suutis Transi mängija Arseni Kovaltšuk kaotusseisu vähendada, aga teisel poolajal läks Paide oma teed. Vahetusest sekkunud Henri Anier suurendas 61. minutil edu 3:1 peale, 70. minutil realiseeris Anier penalti. 90. minutil sai Transi poolt jala taas valgeks Kovaltšuk.

Paide rõõmsat pärastlõunat jäi varjutama teise värava autori Kevin Kauberi peavigastus. Kauber põrkas 56. minutil kokku Transi mängija Aleksandr Zakarljukaga ning viidi esmalt kanderaamil platsilt minema ja seejärel juba kiirabiga haiglasse. Kui tõsise traumaga tegu on, peaks selguma lähitundide jooksul.

Paide on 27 kohtumisega kogunud 60 punkti. 25 mänguga 68 punkti täis saanud FC Florat ei suuda Paide ülisuure tõenäosusega kätte saada (Flora mängib kell 15 Tartu Tammekaga - A.K.), aga peaaegu sama kindlana näib ka hõbemedal.

Ainsana on Paidest võimalik mööduda FCI Levadial (25 mängu, 50 punkti), Nõmme Kaljul (27 mängu, 49 punkti) seda võimalust enam pole. Esineliku võistkonnad peavad tänavu 30 kohtumist.

Teises senipeetud mängus võitis viimasest kohast pääseda üritav Tallinna Kalev koduväljakul 1:0 Viljandi Tulevikku, kohtumise ainsa värava või 69. minutil Marek Kaljumäe.