Väravaterohke avakolmandik lõppes seisul 3:2. Sk Augur Enemat asus mängu varakult juhtima, kui Enemati mängija Rauno Nõmmiko skooris juba teisel minutil. Eduseis kaua ei kestnud, sest mõne minuti pärast viigistas seisu BSC Thunder/Arvutitark mängija Edwin Stüf. Kõigest 15 sekundit hiljem viis Enemati jalgpallur Rasmus Munskind hilisema võidumeeskonna taas juhtima . Kaheksanda minuti keskel kahekordistas eduseisu Nõmmiko. BSC Thunder/Arvutitarga avakolmandiku teise värava eest hoolitses 11. minutil Aleksei Titenok.

14. minuti alguses tõi Kevin Sooaluste tabloole viigiseisu, kuid teise kolmandiku viimasel minutil viis Leo Kuuse Auguri taas juhtima.

Otsustaval kolmandikul suutis Henry Remmelgas BSC Thunder/Arvutitargale seisu viigistada (4:4), kuid Rasmus Munskindi ja Kristian Marmori väravad SK Augur Enematile vastavalt 31. ja 32. minutil tõid 6:4 võidu.

Võidumeeskond võitis ka eelmisel aastal nii karika kui ka superkarika. Liigas jäädi aga Thunderile alla ja saadi hõbemedalid.

Augur/Enemati koosseisust võib leida ka legendaarse vasaku jalaga endise Eesti jalgpallikoondise ründaja Tarmo Kingi.

Coolbet rannaliiga hooaeg läheb käima 4. juulil Pärnus. Tänavu mängivad koos Eesti ja Läti parimad klubid.