Täna lõpeb võistkondade registeerimine jalgpalli mälumängule


Jalgpallimälumängu Eesti meistrivõistlused 2010
Jalgpallimälumängu Eesti meistrivõistlused 2010Foto: Andres Putting

Täna lõpeb võistkondade registreerimine kolmapäeval, 2. novembril kell 18 A. Le Coq Arenal toimuvatele Eesti meistrivõistlustele jalgpalli mälumängus.

Eesti Jalgpalli Liit korraldab mälumängu meistrivõistlusi juba kolmandat korda. Hetkeseisuga on registreerunud 23 kolmeliikmelist võistkonda - mullu oli osalejaid 22 ning 2009. aastal 15.

Osalejate hulgas on jalgpallijuhid, mitmed klubid, fännid, ajakirjanikud, mälumänguhuvilised ja paljud teised. Nii 2009. kui ka 2010. aastal saavutas esikoha ajakirja Jalka esindus, seejuures edestati mullu võistkonda Kolm Kraatsiat tänu lisaküsimusele. Jalgpalli mälumängu meistrivõistlustel on kokku 50 küsimust, mille on koostanud jalgpallifänn Siim Avi.

Mälumäng toimub 2. novembril kell 18 A. Le Coq Arena Põhjatribüünil asuvas Triobet Business Clubis. Osalema on oodatud kuni kolmeliikmelised võistkonnad. Osavõtt on tasuta ning parimaid võistkondi premeerib auhindadega Eesti Jalgpalli Liit. Huvilisetel on võimalik end registreerida hiljemalt 25. oktoobriks e-posti aadressil siim.juks@jalgpall.ee.

Futboliit (talgpall)