Tallinn - Tartumaa jalgpallimängust tehakse otseülekanne


Tallinn - Tartumaa jalgpallimängust tehakse otseülekanne
Igor Morozovafp/scanpix

Reede õhtul kell 18 A. Le Coq Arenal peetavast Tallinn – Tartumaa maavõistlusest teeb otseülekande Tallinna Televisioon.

Otseülekanne algab kell 17:55. Enne põhimängu toimub kell 16:30 Tallinna ja Tartu linnavalitsuste vaheline jalgpallikohtumine. Sissepääs mõlemale mängule on tasuta.

Tallinn – Tartumaa maavõistluses teevad Tallinna eest teiste seas kaasa Eesti meeste koondiseski mänginud Martin Kaalma, Igor Morozov, Vahur Vahtramäe ja Ilja Antonov, Tartumaa palluritest on samaga hakkama saanud Siim Tenno ja Albert Prosa. Matši teenindavad FIFA kategooria kohtunikud Eiko Saar, Jaanus Mutli ja Silver Kõiv, neljas kohtunik on Maaren Olander. Mullu sai Tartus Tamme staadionil peetud kohtumises Tallinn 4:1 võidu.

20. ja 21. juunil peetakse Eesti maavõistluste raames Tallinnas, Narvas, Keilas, Kohilas, Viljandis, Kärdlas, Põlvas ja Valgas ühtekokku 8 jalgpallimatši, kus on vastamisi 15 Eesti maakonna ja pealinn Tallinna koondised. „Üks rahvas, 16 koondist“ sildi all teevad kaasa mitmed Eesti koondise mängijad ja peatreener Tarmo Rüütli.

Seotud lood:

TALLINNA KOONDIS

Väravavahid
Martin Kaalma (Paide Linnameeskond)
Rasmus Armas (HÜJK Emmaste)

Kaitsjad
Artjom Artjunin (Tallinna FC Levadia)
Aleksandr Kulinitš (Tallinna FC Levadia)
Igor Morozov (Polonia Warszawa, Poola)
Maksim Podholjuzin (Tallinna FC Levadia)
Nikita Baranov (Tallinna FC Flora)

Poolkaitsjad
Vahur Vahtramäe (HÜJK Emmaste)
Erkki Junolainen (Tallinna FC Levadia)
Sander Sinilaid (FC Kuressaare)
Martin Ustaal (Paide Linnameeskond)
Ilja Antonov (Tallinna FC Levadia)

Ründajad
Raiko Karpov (FC Kuressaare)
Aleksandr Altosar (JK Retro)

Peatreener: Marko Kristal

TARTUMAA KOONDIS
(järjekorras nimi, sünniaeg, klubi, mängud/väravad Eesti kõrgliigas)

Väravavahid
Kaido Koppel 09.05.1988 Tartu JK Tammeka 47/0
Siim Säesk 09.11.1989 FC Santos 0/0

Kaitsjad
Antti Arst 03.01.1984 Tallinna Ülikool 10/1
Martin Naggel 22.05.1990 Tartu JK Tammeka 27/0
Siim Valtna 31.07.1987 FC Santos 99/6
Jürgen Lorenz 11.05.1993 Tartu JK Tammeka 26/0
Timo Teniste 27.10.1985 FC Santos 157/11

Poolkaitsjad
Aleksei Mamontov 06.05.1985 SK 10 100/18
Siim Tenno 04.08.1990 Tartu JK Tammeka 118/4
Heiko Tamm 18.03.1987 Tartu JK Tammeka 212/20
Mikk Laas 30.09.1990 FC Santos 117/11
Mikk Valtna 18.11.1985 Tartu JK Tammeka 23/2
Taavi Vellemaa 04.09.1987 FC Santos 50/1
Marko Sonn 29.10.1988 FC Santos 120/8

Ründajad
Albert Prosa 01.10.1990 Tallinna FC Flora 142/49
Kristjan Tiirik 25.08.1982 Tartu JK Tammeka 157/39
Rasmus Tomson 13.08.1985 JK Tallinna Kalev 198/31
Hannes Tiru 12.10.1993 Tartu JK Tammeka 4/0

Treener: Boriss Hrabrov
Treener: Ivan O’Konnel-Bronin
Massöör: Vladimir Heerik
Esindaja: Veiko Soo

Eesti maavõistlused 2013 – „Üks rahvas, 16 koondist“
20. juuni kell 19:00 Põlvamaa – Võrumaa, Põlva linnastaadion
21. juuni kell 18:00 Hiiumaa – Saaremaa, Kärdla staadion
21. juuni kell 18:00 Tallinn – Tartumaa, A. Le Coq Arena
21. juuni kell 19:00 Ida-Virumaa – Lääne-Virumaa, Narva Kreenholmi staadion
21. juuni kell 19:00 Harjumaa – Läänemaa, Keila staadion
21. juuni kell 19:00 Raplamaa – Järvamaa, Kohila staadion
21. juuni kell 19:00 Viljandimaa – Pärnumaa, Viljandi linnastaadion
21. juuni kell 19:00 Valgamaa – Jõgevamaa, Valga staadion

Futboliit (talgpall)