Kohtumise avapoolaeg kulges tasavägiselt ning pärast Olegs Matvejevsi 2. minuti tabamust suutis Eesti 16. minutil Mark Boskini 10 meetri karistuslöögist seisu viigistada. Poolajale mindi siiski 1:2 kaotusseisus, kui vaid minut enne puhkust jõudis sihile Sergejs Nagibins.

Teine poolaeg kuulus juba võrdlemisi kindlalt lätlastele, kes lõid Eesti võrku neli vastuseta väravat. Kaotusele vaatamata oli peatreener Kert Haavistu optimistlik, kuivõrd valdav osa seekordseid koondislasi olid debütandid, sest erinevatel põhjustel jäi kõrvale ligi kümme pallurit.

Eesti peab oma Balti turniiri teise ja ühtlasi viimase mängu teisipäeva õhtul Leedu vastu.

LÄTI - EESTI 6:1 (2:1)

Väravad: 2., 26. Olegs Matvejevs, 19. Sergejs Nagibins, 29. Andrejs Aleksejevs, 34. Dmitrijs Zolotorjovs, 40. Aleksejs Baranovs - 16. Mark Boskin