Suurüllatus: Aleksandr Dmitrijev liitub FC Floraga!

 (2)
Suurüllatus: Aleksandr Dmitrijev liitub FC Floraga!
Aleksandr DmitrijevFoto: FC Flora

FC Flora andis teada, et meeskonnaga liitus kogenud keskpoolkaitsja Aleksandr Dmitrijev. Flora sõlmis Eesti koondislasega lepingu 2018. aasta lõpuni.

Dmitrijevit võib näha asendajana Brent Lepistule, kes Florast värskelt Norra kõrgliigasse Kristiansundi siirdus.

Möödunud hooaega Infonetis alustanud, kuid hooaja teises pooles Norra tugevuselt kolmandas liigas mängivasse Hönefossi klubisse laenule siirdunud 35-aastane Aleksandr Dmitrijev lõi täna käed FC Floraga, teatab klubi oma kodulehel.

FC Flora spordidirektor Norbert Hurt iseloomustab uut mängijat järgmiselt: „Aleksandr Dmitrijev on poolkaitsja, kes on võimaline keskvälja enda kontroll all hoidma. Tema positsiooni hoidmise oskus ja kaitsvad omadused toovad meie ründemängu vajaliku tasakaalu ning muudavad kaitsemängu tugevamaks.Pidades silmas järgmise hooaja eesmärke, tiitlikaitsja rolli ja soovi saavutada Euroopas edu, oli meil vaja keskväljale kogemust juurde tuua.“

Tegemist on väga kogenud mängumehega, kes karjääri jooksul mänginud lisaks Eestile ja Norrale ka Venemaal ja Valgevenes. Eesti koondise särgis on Dmitrijev kaasa teinud koguni 105 kohtumises. Läinud aasta lõpus teenis ta oma panuse eest Eesti jalgpalli arengusse ka Eesti Jalgpalli Liidu hõbemärgi.

Seotud lood:

Dmitrijevi enda sõnul tuli Flora pakkumine talle meeldiva üllatusena. „Mul on väga hea meel, et saan valitseva meisterklubiga liituda ning jätkata mängimist kodumaal. Floras on väga head tingimused ja suurepärane koduväljak,“ kirjeldas poolkaitsja oma esimesi emotsioone.

„Loodan noorde võistkonda kogemust juurde tuua, aidata neil kaitsta meistritiitlit ja olla koos klubiga edukas ka euromängudes,“ lisas neljakordne Eesti meister Aleksandr Dmitrijev.

Flora värskeimat täiendust võib mängusärgis näha tõenäoliselt juba tuleval reedel, 5. jaanuaril kui FC Flora läheb taliturniiri avamängus vastamisi Paide Linnameeskonnaga. Soovime Aleksandrile jõudu ja jaksu ning edukaid esinemisi Flora särgis!

Futboliit (talgpall)