Mängu selgelt valitsenud hispaanlaste väravad lõid

Hispaania - Eesti (1:0) 3:0

Mängu käik:

Algkoosseisud: Hispaania: Iker Casillas, Raul Albiol, Gerard Pique, Carlos Marchena, David Villa, Xavi, Fernando Torres, Cesc Fabregas, Joan Capdevila, Marcos Senna, David Silva.

Eesti: Sergei Pareiko, Ragnar Klavan, Raio Piiroja, Taavi Rähn, Tihhon Šišov, Dmitri Kruglov, Martin Vunk, Konstantin Vassiljev, Sergei Ženjov, Tarmo Kink ja Andres Oper

4. minut: Tarmo Kink üritab paarikümnelt meetrilt, kuid pealelöök vuhiseb mööda.

8. minut: Hispaanlaste esimene tõsisem olukord. Fernando Torres oli läbi pääsemas, kuid ei suutnud lõpuni palli kontrollida.

12. minut: Vungi sööt leiab Andres Operi, kes on aga paraku suluseisus.

16. minut: Eesti SUPERVÕIMALUS! Vassiljev tegi vasakul äärel hea eeltöö ja tsenderdas. Tarmo Kink sai karistusala keskelt peaga vabalt löögile, kuid pall lendas üle.

20. minut: Hispaania on kaitses üllatavalt lohakas. Oper saab paremalt äärelt täiesti vabalt värava ette sööta, kus on Ženjov, kes suunab palli küljevõrku!

23. minut: Hispaania ohtlik karistuslöök. Xavi sööt David Villale, kes lööb napilt üle!

26. minut: Pareiko päästab Eesti! Väravavaht tõrjub Torrese löögi!

30. minut: Torres oli karistusalas üksi jäetud, kuid viimasel hetkel saavad eestlased vahele.

33. minut: 1:0 Hispaaniale! Cesc Fabregas lõi värava pärast seda, kui mängis Silvaga ilusti seinasöötu ja jäi väravavahiga üks-ühele!

37. minut: Eesti kaitse on kiirete ja tehniliste hispaanlastega hädas. Hispaanlastel tekib ridamisi võimalusi.

40. minut: David Villa lööb üle.

45. minut: Villa lööb kaugelt peale. Pareiko tõrjub nurgalöögiks.

Avapoolaeg on lõppenud Hispaania 1:0 eduseisus. Eestil oli lõpus õnne, et hispaanlased ei suutnud ka teist väravat lüüa.

Algas teine poolaeg.

48. minut: Villal lastakse taas kaugelt vabalt peale lüüa. Pareiko tõrjub.

49. minut: Eesti vahetus: Vladimir Voskoboinikov asendab Zenjovi.

54. minut: Vassiljev lööb kaugelt peale, kuid mööda.

57. minut: Hispaania vahetus: Fernando Torres võetakse platsilt ära. Mängu pääseb Güiza.

60. minut: Villa saab hea söödu ette ja jääb väravavahiga üks-ühele. Eesti õnneks fikseeritakse suluseis. Seis ikka 1:0. Hispaanlased ei leia kuidagi teist väravat.

64. minut: Eesti vahetus: Šišovi asendab Jääger.

65. minut: Hispaanlased kombineerivad osavalt ja Villa jääb karistusalas täiesti vabaks. Meie õnneks lendab tugev löök vastu Raio Piiroja.

66. minut: Hispaania vahetus: Villa võetakse välja, asemele Cazorla.

Eesti pole teisel poolajal midagi ohtlikku luua suutnud. Mängijad tunduvad väsinud Türgi mängust.

71. minut: Vunk lööb kaugelt peale, kuid mööda.

72. minut: Eesti vahetus: Lindpere vahetab Kinki.

75. minut: Eesti teenib esimese nurgalöögi. Hispaania kaitse lööb nurgalöögi ajal palli puhtaks.

Hispaania veeretab mängu võidusadamasse. Võit tagaks neile pääsu MMile, sest Bosnia ja Türgi mäng lõppes täna 1:1.

79. minut: Hispaania vahetus: Silva välja, Juan Manuel Mata sisse.

82. minut: 2:0 Hispaaniale. Värava lõi vahetusmees Cazorla, kes näppas Piirojalt karistusalas palli. Enne seda ei löönud Piiroja olukorda ühe puutega puhtaks.

84. minut: Oper taas suluseisus.

90. minut: 3:0 Hispaaniale! Värava autoriks vahetusmees Juan Manuel Mata, kes mängib klubijalgpalli Valencias.