Soomes puhkusele saadetud Ats Purje: kui see olukord muidugi kaua kestab, siis on s***sti

 (4)
Eesti vs Gruusia
Ats PurjeFoto: Hendrik Osula

Soome jalgpalli kõrgliigas KuPS-iga sügisel meistriks kroonitud Ats Purje veedab praeguse koroonakriisi tõttu aega Eestis pere seltsis.

Kui Soome esiliigas mängiva Kotka peatreener Argo Arbeiter rääkis mõne päeva eest, et kogu nende klubi saadeti kahekuulisele palgata puhkusele, siis Soome meistri KuPS-i rahaline seis on mõnevõrra parem. "Ma ikka loodan, et meil nii hull ei ole! Öeldi, et praegu on rahaliselt seis okei. Kui see olukord muidugi kaua kestab, siis … Siis on s***sti," tõdes Purje Soccernet.ee-le, kelle hinnangul on publikutulu paljude Soome klubide jaoks tänasel päeval suurim sissetulekuallikas.

Loe täispikka artiklit portaalist Soccernet.ee!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)