Sillamäe Kalevile määrati üleminekukeeld

 (1)
Sillamae Kalev vs Rakvere Tarvas
Sillamae Kalev vs Rakvere TarvasFoto: Sergei Stepanov, NPA

Eesti Jalgpalli Liidu distsiplinaarkomisjon määras Sillamäe JK Kalevile distsiplinaarkaristuse, mis hetkeseisuga keelab idavirulastel uusi mängijaid juurde tuua.

Distsiplinaarkaristuse registri kohaselt lasub Sillamäel "keeld anda võistlustele üles uusi mängijaid esindus- ja duubelvõistkonda kuni puuduste kõrvaldamiseni".

Eesti Jalgpalli Liidu avalike suhete juht Mihkel Uiboleht selgitas Soccernetile kalevlastele määratud karistuse tagamaid: "Sillamäe Kalevi lepingud kolme mängijaga ei vastanud mängijate staatuse ja üleminekute korrale, mistõttu klubi rikkus meistrivõistluste juhendit. Juhtisime sellele korduvalt klubi tähelepanu, andes kõigepealt puuduste kõrvaldamiseks aega kuni 30. aprillini, seejärel pikendasime seda kuni 31. maini ja viimase tähtajani andsime 10. juuniks. Kuna puuduseid ei kõrvaldatud, siis alustasime distplinaarmenetlust, mille järgselt on klubi kõrvaldanud kaks puudust kolmest. Niipea kui ka kolmas puudus on kõrvaldatud, siis lõpeb uute mängijate registeerimise keeld."

Futboliit (talgpall)