Sillamäe tähistas pikka sõitu Saaremaale 5:1 võiduga sealse FC Kuressaare üle. Kolm väravat külaliste kasuks lõi Aleksander Nikulin, teatas EJL-i pressiteenistus.

IV liiga meeskond Rakvere FC Flora II suutis Meistriliiga liidrit Tallinna FC Florat pärast Valeri Minkeneni 14. minuti tabamust 1:0 eduseisus hoida 69. minutini, kuni täpsed olid Rauno Alliku, Henri Anier ja kahel korral Zakaria Beglaris(vili.

Päeva viimases vastasseisus alistas Kohtla Järve JK Alko II liiga meeskondade duellis Tallinna FC Ararat-TTÜ 2:1. 1/32-finaalis tõrjus Ararat-TTÜ mäletatavasti välja Kohtla-Järve FC Lootuse.

Lisaks Lootusele on Meistriliiga klubidest karikavõistlustel välja kukkunud Tallinna Levadia, Paide Linnameeskond ja Kuressaare.

Karikavõistlused jätkuvad 2. septembril kohtumisega FC Otepää (III) -- Põlva FC Lootos (III), 4. septembril on vastamisi Nõmme Kalju ja Narva Trans.