Esimest korda end Euroopa liiga alagrupiturniirile murdnud Qabala sai avakohtumises kirja väärt tulemuse, kui koduplatsil tehti 0:0 viik Kreeka mulluse 5. meeskonna Thessaloniki PAOK-iga.

Eesti koondislane Zenjov kuulus traditsiooniliselt Aserbaidžaani tiimi algkoosseisu, valmistades PAOK-i kaitseliinile korduvalt peavalu. Mõlemal äärel ühe poolaja veetnud Zenjov suutis 90 minuti jooksul vastastelt välja meelitada mitmeid vigu, teenides seeläbi Kreeka tiimile ka kaks hoiatuskaarti.

Samuti jagus mängumeest ründefaasi, kus Zenjov teise poolaja algul viiekasti lähistel oivalist võimalust omas. Paraku lendas Eesti koondislase akrobaatiline löök keerulisest asendist napilt PAOK-i väravast mööda.

Viimaseks pooltunniks tõid kreeklased väljakule ka enda suvise täienduse - legendaarse Bulgaaria ründaja Dimitar Berbatovi, kuid skoori ei õnnestunud teha ka temal ning seega kirjutasidki mõlemad tiimid 0:0 viigiga endale tabelisse ühe lisapunkti. Teises sama alagrupi kohtumises võttis viimase minuti väravaga dramaatilise 2:1 võidu Dortmundi Borussia, kes oli koduplatsil üle venelaste Krasnodari Kubanist.

Täna õhtul kell 22.05 on võistlustules veel ka teine eestlane Ragnar Klavan, kes Augsburgi särgis hispaanlaste Athletic Bilbaole vastu läheb. Eesti koondise kapten kuulub Hispaanias peetavas kohtumises ka Saksamaa tiimi algkoosseisu.