Sergei Terehhov: loosiga meil ei vedanud

 (1)
Sergei Terehhov
Sergei TerehhovFoto: Tiit Blaat

Nõmme Kalju jalgpalliklubi peatreener Sergei Terehhov ütles Euroopa liiga loosimise tulemusi kommenteerides, et Kasahstani klubi FC Aktobe näol on tegemist ülitugeva vastasega.

"Võimalikest vastastest saime ehk kõige raskema ja tugevama, lisaks ootab meid ees kõige kaugem sõit. Loos meid ei soosinud seekord," ütles Terehhov Delfile.

"Selge on see, et Aktobe on favoriit, aga see on paberi peal. Kõik otsustatakse siiski väljakul ja vaatame, ehk meil õnnestub hambaid näidata."

Kalju peab avamängu võõrsil, kuid Terehhovi arvates sellel mingit tähtsust ei ole, sest edaspääseja selgub ikkagi kahe mängu kokkuvõttes.

Kalju peatreener tunnistas, et ta lootis loosimise ees vastaseks saada iirlaste Shamrock Roversit. "Mängutasemelt ja mängukoha kliima suhtes oleks iirlased olnud parim valik," ütles Terehhov.

Kalju vastase FC Aktobe näol on tegemist Kasashtani edukaima jalgpalliklubiga. Eelmisel aastal jõuti Meistrite liigas kolmandasse eelringi. Euroopa liiga eelringides on neljal korral jõutud play-offideni.

Futboliit (talgpall)