Septembrikuu Jalkas: Superkarikas tõi maailma tipud Eestisse


Septembrikuu Jalka esikaan
Septembrikuu Jalka esikaanFoto: www.jalgpall.ee

Esimese sügiskuu ajakirjas Jalkas vaadatakse tagasi augusti keskel toimunud Superkarika mängule, kui Tallinn võõrustas Madridi Reali ja Madridi Atleticot. Suure sündmuse valguses heidetakse pilk ka nendele staaridele, kes juba varasemalt Eestit olid külastanud. Peatoimetaja Indrek Schwede räägib oma rubriigis Sergio Ramosest, kes Superkarika eel oma südamlikku poolt näitas.

Lugejate küsimustele vastab seekord Marek Kaljumäe, kes räägib oma 26-aastaselt tehtud koondisedebüüdist, Eestis toimunud klubivahetustest ning elust Soomes. 2-kõnes võtab Aet Süvari pihtide vahele oma telekolleegi Kalev Kruusi, kes räägib spordikommentaatori elu rõõmudest ja muredest.

Premium liiga rubriigis selgitab Aivar Pohlak meie kõrgliiga olevikku ja tulevikku, persooniloos ajame aga juttu nimeka väravavahtide treeneri Eric Steele’iga, kes omal ajal Derby Countis Mart Poomi treenis ning ka Manchester City ja Unitedi puurilukke on õpetanud. Lisaks saab lugeda Eesti klubide juures tegutsevate vabatahtlike põnevatest toimetustest.

Heidame pilgu kahe väravavahi Artem Levizi ning Tatjana Lebedeva väljakul süttinud romansile, mängijatest on luubi all Pärnu Vapruses mängiv Kristofer Kaasik, treeneritest tutvustame Tallinna JK Legioni juhendajat Denis Belovi.

Postritel ilutsevad Superkarika finalistid Madridi Real ja Atletico, lisaks Diego Costa.

Futboliit (talgpall)