Selgusid West Hami, PSV, Dünamo ja Eesti koosseisud Tallnnas algavaks vutiturniiriks

 (4)
Selgusid West Hami, PSV, Dünamo ja Eesti koosseisud Tallnnas algavaks vutiturniiriks
Foto: Ilmar Saabas

Selgusid Eesti U-19 koondise, PSV Eindhoveni, West Ham Unitedi ja Moskva Dünamo koosseisud homme, 22. juulil algavaks Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi kuuluvaks rahvusvaheliseks jalgpalliturniiriks Tallinn Cup 2011.


EESTI U-19 koondise koosseis:

Väravavahid
Martti Puolakainen (12.08.1994) - IFK Grankulla (FIN)
Riido Reiman (19.02.1994) - FC Kuressaare

Kaitsjad
Kevin Ingermann (06.07.1993) - Tallinna FC Levadia
Martin Kase (02.09.1993) - JK Tallinna Kalev
Johannes Kukebal (19.07.1993) - JK Tallinna Kalev
Karol Mets (16.05.1993) - Tallinna FC Flora
Artur Pikk (05.03.1993) - Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad
Martin Ustaal (06.02.1993) - Paide Linnameeskond
Bert Klemmer (15.10.1993) - Tallinna FC Flora
Mikk Metsa (19.03.1993) - Tallinna FC Flora
Karl-Eerik Luigend (15.01.1993) - Tallinna FC Flora
Brent Lepistu (26.03.1993) - Tallinna FC Flora
Andreas Raudsepp (13.12.1993) - Tallinna FC Levadia
Juri Gavrilov (11.05.1993) - Tallinna JK Legion
Pavel Dõmov (31.12.1993) - Tallinna JK Legion

Ründajad
Hannes Anier (16.01.1993) - Tallinna FC Flora
Trevor Elhi (11.04.1993) - Tallinna FC Levadia
Sander Lepik (14.02.1993) - Valga FC Warrior

Peatreener: Frank Bernhardt
Treener: Marko Lelov
Väravavahtide treener: Ain Tammus
Füsioterapeut: Helen Soosalu


WEST HAM UNITED U-19

Väravavahid
Jake Larkins (11.01.1994)
David Wootton (06.04.1994)

Kaitsjad
Cheye Alexander (06.01.1995)
Josh Siafa (07.10.1994)
Jake Young (13.12.1993)
Frazer Shaw (23.12.1994)
Leo Chambers (05.08.1995)
Kenzer Lee (21.09.1993)
Dan Potts (13.04.1994)

Poolkaitsjad
Taylor Miles (11.07.1995)
Jack Powell (29.01.1994)
Dominic Vose (23.11.1993)
Kieran Sadlier (14.09.1994)
Lamar Hurley (14.10.1993)
Declan Hunt (23.09.1993)

Ründajad
Blair Turgott (22.05.1994)
Matthias Fanimo (28.01.1994)
Elliot Lee (16.12.1994)
Dymon Labonne (22.11.1994)

Personal
Nicholas Haycock
Jonathan Urwin
Gregoire DeCarnys
Jerome John
Anthony Carr

MOSKVA DÜNAMO U-19

Väravavahid
35 Roman Khalantšuk
75 Ivan Šubkin

Kaitsjad
18 Aleksandr Semahhin
13 Roman Urkhov
12 Maksin Kuftin
3 Denis Rõhhovski
5 Aleksandr Kuzminov

Poolkaitsjad
4 Nikita Dergatšov
2 Vladimir Špõrev
10 Aleksandr Ilin
6 Marko Jevtovic
8 Igor Hohlov
17 Vjatšeslav Morozov
15 Vladislav Levin
9 Timur Kaližanov
7 Ivan Solovjev

Ründajad
14 Aleksandr Petrutšenko
11 Jevgeni Kuklin

Peatreener: Aleksandr Toštšilin
Spordidirektor: Viktor Pantšenko
Osakonna juhataja: Aleksandr Kuznetsov
Delegatsiooni juht: Andrei Rodionov
Arst: Sergei Rebikov
Videooperaator: Aleksandr Misurev

PSV EINDHOVEN U-19

Väravavahid
1 Jesse BERTRAMS (22.12.1994)
16 Eric VERSTAPPEN (19.05.1994)

Kaitsjad
2 Burak KARDES (22.03.1994)
3 Menno KOCH (02.07.1994)
4 Jorrit HENDRIX (06.02.1995)
5 Tufan ÖZBOZKURT (20.03.1993)
13 Ibrahim FOFANE (09.12.1995)
14 Sander HEESAKKERS (08.01.1995)
17 Jordi de WIJS (08.01.1995)
18 Joshua BRENET (20.03.1994)
20 William EKONG (01.09.1993)

Poolkaitsjad
6 Thomas HORSTEN (05.01.1994)
8 Farshad NOOR (02.10.1994)
10 Mohamed RAYHI (01.07.1994)
19 Rai VLOET (08.05.1995)

Ründajad
7 Elvio van OVERBEEK (11.01.1994)
9 Anthony van den HURK (09.01.1993)
11 Geraldo ALBERTO ANTONIO (20.08.1994)
12 Moussa SANOH (20.07.1995)
15 Michaël MARIA (21.01.1995)

Peatreener: Jefta Bresse
Noortetöö juht: Jelle Goes
Abitreener: Twan Scheepers
Esindaja: Petrus Dekkers
Füsioterapeut: Dirk Wijnands

Päevapilet, mis tagab sissepääsu mõlemale vastava kuupäeva mängule, maksab 2 eurot. Pääsmed on saadaval Piletilevis ja enne kohtumise algust kohapeal.

Ajakava:

Reede, 22. juuli
kell 17:00 PSV Eindhoven U-19 - West Ham United U-19, A. Le Coq Arena I muruväljak
kell 20:00 Eesti U-19 - Moskva Dünamo U-19, A. Le Coq Arena

Pühapäev, 24. juuli
kell 15:00 Moskva Dünamo U-19 - PSV Eindhoven U-19, A. Le Coq Arena I muruväljak
kell 18:00 Eesti U-19 - West Ham United U-19, A. Le Coq Arena

Teisipäev, 26. juuli
kell 17:00 West Ham United U-19 - Moskva Dünamo U-19, A. Le Coq Arena I muruväljak
kell 20:00 Eesti U-19 - PSV Eindhoven U-19, A. Le Coq Arena

Futboliit (talgpall)