Selgus naiste jalgpallikoondise koosseis mängudeks Valgevenega


Naiste koondise algkoosseis viimases valikmängus Kosovo vastu.
Naiste koondise algkoosseis viimases valikmängus Kosovo vastu.Foto: Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Eesti naiste jalgpallikoondis peab novembris võõrsil kaks maavõistlust Valgevenega. Peatreener Jarmo Matikainen on kohtumisteks nimetanud koosseisu 21 mängijat.

Esmalt minnakse vastamisi neljapäeval, 7. novembril Eesti aja järgi kell 16 ning teist korda kohtutakse pühapäeval, 10. novembril kell 14. Mõlemad mängud peetakse Minski jalgpallihallis.

Viimati kohtusid Eesti ja Valgevene omavahel käimasoleva aasta juunis, kui Kadrioru staadionil peetud kohtumine lõppes külaliste 1:0 võiduga. FIFA edetabelis paikneb Eesti 97. kohal ning Valgevene on 52. positsioonil.

Koondise koosseis maavõistlusteks Valgevenega:

Väravavahid
Getriin Strigin (07.07.1996) – Tallinna FC Flora 23/0
Karina Kork (23.02.1995) – JK Tallinna Kalev 6/0

Kaitsjad
Inna Zlidnis (18.04.1990) – Ferencvárosi TC (HUN) 80/0
Pille Raadik (12.02.1987) – Åland United (FIN) 77/0
Berle Brant (26.09.1989) – Pärnu JK 19/0
Marie Saar (25.04.2001) – Pärnu JK (laenul Vändra JK Vaprusest) 0/0
Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka 0/0

Poolkaitsjad ja ründajad
Katrin Loo (02.01.1991) – Tallinna FC Flora 106/20
Kaire Palmaru (11.08.1984) – Saku Sporting 106/10
Kethy Õunpuu (04.12.1987) – Tallinna FC Flora 101/3
Signy Aarna (04.10.1990) – Åland United (FIN) 85/26
Kristina Bannikova (15.06.1991) – Pärnu JK 66/4*
Kelly Rosen (23.11.1995) – Tallinna FC Flora 43/1
Vlada Kubassova (23.08.1995) – Napoli CF (ITA) 40/5
Lisette Tammik (14.10.1998) – Napoli CF (ITA) 35/2
Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Suure-Jaani Unitedist) 16/0
Ulrika Tülp (20.06.1991) – Pärnu JK 16/1**
Maarja Saulep (09.05.1991) – Tallinna FC Flora 5/1
Ave-Lii Laas (12.02.1999) – Põlva FC Lootos 3/0
Renate-Ly Mehevets (02.03.1999) – Tartu JK Tammeka 2/0
Tuuli Tasa (12.11.2002) – Tartu JK Tammeka 1/0

Peatreener: Jarmo Matikainen
Abitreener: Kaidi Jekimova
Väravavahtide treener: Martin Kaalma
Kehalise ettevalmistuse treener: Andrei Veis
Füsioterapeudid: Daria Narõškina, Liisa Veerla
Videoanalüütik: Egon-Eret Rinaldo
Mänedžer: Raili Ellermaa

* osaleb ainult esimeses kohtumises
** osaleb ainult teises kohtumises

Futboliit (talgpall)