Saarlased said tõelises põnevusmatšis Shetlandilt lüüa

 (1)
Saarlased said tõelises põnevusmatšis Shetlandilt lüüa
jalgpall.ee

Gotlandil toimuvatel Saarte mägudel osalev Saaremaa jalgpallimeeskond pidi turniiri avakohtumises vastu võtma 5:4 kaotuse Shetlandi vastu.

Shetland läks kohtumist juba 3. minutil 1:0 juhtima. Saarlased olid pärast seda kümmekond minutit pisut löödud ja otsiti oma mängu. Siis saadi aga vaikselt mängu sisse, tekkisid esimesed väravavõimalused ja Mario Pruul viigistas karistuslöögist mänguseisu 1:1-le 25 meetrilt, kirjutab jalgpall.ee

Kaks minutit hiljem asusid šotlased nurgalöögi järel taas juhtima ja saarlased kaotasid juba sujuma hakanud mängus taas rütmi. Esimese poolajal viimased veerand tundi kuulusid aga taas saarlastele ja Sander Laht tõi tabloole poolajavileks seisu 2:2.

Teist poolaega alustasid Saaremaa mehed paremini, vallati rohkem palli ja Mario Stern viis eestlased juhtima 3:2. „Mitte kuskilt ei paistnud, et meil võiks selles mängus veel raskuseid tulla,” tõdes treener. „Aga individuaalsed vead, ootamatud pallikaotused keskväljakul ja Shetland lõi kolm sisuliselt ühesugust väravat ja nad juhtisid 5:3.“

Viimased veerand tundi kuulus mäng taas saarlastele ja Sander Viira lõi nurgalöögist lõppseisuks 4:5. Võimalusi viigistamiseks oli veel, korra tegi fantastilise tõrje vastaste väravavaht ja pall jäi joonelt sisse lükkamata.

Esmaspäeval kohtutakse Ahvenamaaga, kes mängis 1:1 viiki Guernseyga.

Futboliit (talgpall)