Heigo Kosemets viis külalised juhtima viienda minuti lõpus ning vähem kui minut hiljem kahekordistati eduseis tänu Rene Puhke tabamusele, kirjutab Jalgpall.ee. Kosemetsa teine värav 18. minutil andis Ravensile poolajasireeniks lausa 3:0 eduseisu.

Igor Ivanovi tabamus 24. minuti lõpus andis Augurile lootust, kuid Mihkel Lõhe värav taastas Tartu meeskonna kolmeväravalise eduseisu. Seejärel jätkati samas rütmis – Marek Naal vähendas 29. minutil Auguri kaotusseisu, kuid Puhke vastas (30. minutil) ja taas oli Ravens kolme väravaga peal (2:5). Mark Kolosov tõi 31. minutil Augur Enemati kaotusseisu 3:5-le , kuid mängu kaks viimast väravat jäid Ravensi arvele – võrku sahitasid veel Lehar Savikink ja Puhke.

Laupäeval tehakse algust Betsafe saaliliiga finaalseeriaga, kui Eesti meistrit hakkavad selgitama Tallinna FC Cosmos – Viimsi FC Smsraha. Kolme võiduni peetava seeria esimene mäng peetakse Viimsi Kooli Spordikompleksis algusega kell 19.15.