Saage tuttavaks: Nõmme Kalju esindusmeeskond

 (4)
Nõmme Kalju - FC Flora
Nõmme KaljuFoto: Ilmar Saabas

Jalgpalliliit jätkab Eesti tippklubide mängijate tutvustamist, tuues esile nende sünnikoha, varasemad klubid ja treenerid ning maakonna, mida mängija Eesti maavõistlustel esindab. Igal nädalal tutvustatakse ühte klubi.

„Soovime, et pealtvaatajad Premium liiga mängijaid paremini tunneksid ja teaksid, kust nad pärit on. Rõhutame identiteedi – nii klubi kui ka päritolu mõttes – olulisust, mistõttu pöörasime selle aasta litsentseerimisprotsessis eraldi tähelepanu klubi vaimse, füüsilise ja sisemise kogukonna kirjeldamisele. Samuti korraldame juba kolmandat aastat Eesti maavõistlusi, kus omavahel kohtuvad 15 Eesti maakonna ja pealinna koondised. Sel aastal toimuvad maavõistlused 22. juunil,“ selgitas Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

NÕMME KALJU

1. sünniaeg ja –koht; 2. eelmised klubid; 3. treenerid koduklubides; 4. Eesti maavõistluste koondis

Väravavaht Richard Aland

1. 15.03.1994, Tartu;

2. Tartu SK 10 Premium;

3. Andrus Meinart, Kalev Kajak, Antti Rosenberg, Leho Tamvere, Anton Raudsepp, Igor Prins, Zaur Tšilingarašvili, Fredo Getulio Aurelio;

4. Tartumaa.

Väravavaht Vitali Teleš

1. 17.10.1983, Tallinn;

2. TJK Legion, Tallinna FC TVMK, FF Jaro (FIN);

3. Vjatšeslav Smirnov, Viktor Passikuta, Oleg Andrejev, Sergei Ratnikov, Vjatšeslav Bulavin, Sergei Juran, Jari Lehto, Mika Laurikainen, Mika Johnson, Aleksei Jerjemenko, Igor Prins, Fredo Getulio Aurelio, Zaur Tšilingarašvili;

Seotud lood:

4. Tallinn.

Kaitsja Mikk Reintam

1. 22.05.1990, Tallinn;

2. FC Valga, Tallinna FC Flora, Viljandi JK Tulevik, JJK Jyväskylä (FIN);

3. Ivo Lehtmets, Marko Kuusik, Priit Adamson, Zaur Tšilingarašvili, Tarmo Rüütli, Marko Lelov, Martin Reim, Kari Martonen, Juha Pasoja, Igor Prins, Fredo Getulio Aurelio;

4. Tallinn.

Kaitsja Jorge Rodrigues

1. 19.03.1982, Vila Real, Portugal;

2. Vila Real (POR), Sporting Pombal (POR, Operario (POR), ND Gorica (SVN), Boavista (POR), Tondela (POR);

3. Quim Vitorino, Caetano, Fracisco Agatão, Primoz Gliha, Madureira, Vitor Paneira, Filipe Moreira, Igor Prins, Zaur Tšilingarašvili, Fredo Getulio Aurelio;

4. Puudub.

Kaitsja Alo Bärengrub

1. 12.02.1984, Kehtna;

2. FC Lelle, FC Valga, Tallinna FC Flora, FK Bodø/Glimt (NOR);

3. Viktor Mets, Vytautas Blinstrubas, Zaur Tšilingarašvili, Janno Kivisild, Pasi Rautiainen, Kare Ingebrigtsen, Fredo Getulio Aurelio, Igor Prins;

4. Raplamaa.

Kaitsja Ken Kallaste

1. 31.08.1988, Tallinn;

2. Lelle SK, Pärnu JK Tervis, Tallinna FC Flora, Valga FC Warrior, Viljandi JK Tulevik;

3. Priit Adamson, Priit Tomingas, Ivo Lehtmets, Aavo Sarap, Karel Voolaid, Tarmo Rüütli, Pasi Rautiainen, Marko Lelov, Igor Prins, Zaur Tšilingarašvili, Fredo Getulio Aurelio;

4. Tallinn.

Kaitsja Hindrek Ojamaa

1. 12.06.1995, Tallinn;

2. FC Kotkas-Juunior, Tallinna FC Levadia;

3. Olev Reim, Theimo Tülp, Argo Arbeiter, Igor Prins, Zaur Tšilingarašvili, Fredo Getulio Aurelio;

4. Tallinn.

Kaitsja Tihhon Šišov

1. 11.02.1983, Tallinn;

2. FC Puuma, Tallinna FC Levadia, Pärnu FC Levadia, Győri ETO (HUN), Khazar Lankaran (AZE);

3. Vitali Kobašov, Valeri Bondarenko, Pasi Rautiainen, Franco Pancheri, Tarmo Rüütli, Igor Prins, Agassalim Mirdžavadov;

4. Tallinn.

Poolkaitsja Reginald Mbu Alidor

1. 15.03.1993, Pariis, Prantsusmaa;

2. Lille OSC noortevõistkonnad;

3. Igor Prins, Zaur Tšilingarašvili, Fredo Getulio Aurelio;

4. Puudub.

Poolkaitsja Karl Mööl

1. 04.03.1992, Tallinn;

2. Tallinna FC Flora, Viljandi JK Tulevik, Valga FC Warrior, FC Viljandi, FC Kuressaare;

3. Aivar Tiidus, Atko Väikmeri, Märt Kosemets, Urmas Kirs, Zaur Tšilingarašvili, Janno Kivisild, Martin Reim, Marko Lelov, Sergei Zamogilnõi, Igor Prins, Fredo Getulio Aurelio;

4. Tallinn.

Poolkaitsja Allan-Axel Kimbaloula

1. 01.01.1992, Tourcing, Prantsusmaa;

2. Lille OSC noortevõistkonnad;

3. Stehan Adam, Rachid Chiab, Igor Prins, Zaur Tšilingarašvili, Fredo Getulio Aurelio;

4. Puudub.

Poolkaitsja Novo Papaz

1. 31.12.1990, Sarajevo, endine Jugoslaavia;

2. FK Proleter Teslic, FK Slavija Sarajevo, FK Famos Vojkovici;

3. Aleksandar Skrba, Milan Miovcic, Milomir Odovic, Darko Vojvodic, Ante Petrovic, Darko Nestorovic, Vladimir Drinjak, Igor Prins, Zaur Tšilingarašvili, Fredo Getulio Aurelio;

4. Puudub.

Poolkaitsja Martin Vunk

1. 21.08.1984, Tartu;

2. FC Lelle, FC Kuressaare, Pärnu JK Tervis, Tallinna FC Flora, Valga FC Warrior, Syrianska (SWE), Nea Salamis (CYP), Panachaiki (GRE), JK Sillamäe Kalev;

3. Mart Paumäe, Tiit Raudnagel, Viktor Mets, Ivo Lehtmets, Zaur Tšilingarašvili, Arno Pijpers, Janno Kivisild, Pasi Rautiainen, Tarmo Rüütli, Ozcan Melkemichel, Stephen Constantine, Sergei Ratnikov, Fredo Getulio Aurelio, Igor Prins;

4. Tartumaa.

Poolkaitsja Janar Toomet

1. 10.08.1989, Tallinn;

2. Tallinna FC Flora, Valga FC Warrior, Viljandi JK Tulevik, Valga FC Warrior, Tallinna FC Levadia;

3. Priit Adamson, Olev Reim, Marko Kuusik, Zaur Tšilingarašvili, Viktor Mets, Urmas Kirs, Erki Kesküla, Pasi Rautiainen, Marko Lelov, Aleksandr Puštov, Argo Arbeiter, Marko Kristal, Igor Prins, Fredo Getulio Aurelio;

4. Tallinn.

Poolkaitsja Fabio Seravalli Prates

1. 20.08.1986, São Paulo, Brasiilia;

2. Nacional Atletico Clube (BRA), Sao Paulo Futebol Clube (BRA), Nacional Atletico Clube (BRA), Mogi das Cruzes Futebol LTDA (BRA), Clube Esportivo Guara (BRA), Clube Atletico Joseense (BRA), Maringa Esporte Iguatemi (BRA), Sociedade Esportiva Matsubara (BRA), Câu lạc bộ bóng đá Thanh Hóa (VIE), Esporte Clube Jacuipense (BRA), Deportes Savio FC (HON), Brothers Union (BAN);

3. Hugo Medeiros, Hernan Garcia, Ladi Babalola, Zaur Tšilingarašvili, Igor Prins, Fredo Getulio Aurelio;

4. Puudub.

Poolkaitsja Hidetoshi Wakui

1. 12.02.1983, Tochigi, Jaapan;

2. Albirex Niigata (SIN), Albirex Niigata Singapore (SIN), Factor / Interblock Ljubljana (SVN), SV Bad Aussee (AUT), ND Gorica (SVN), Bohemians Prague (CZE), FC Minsk (BLR);

3. Tomaz Kavcic, Igor Prins, Zaur Tšilingarašvili, Fredo Getulio Aurelio;

4. Puudub.

Ründaja Damiano Quintieri

1. 04.05.1990, Terranova di Sibari, Itaalia;

2. Inter Milan noortevõiskond, Pisa (ITA), A.C. Montichiari (ITA), Vallegrecanica (ITA);

3. Massimo de Paoli, Giampiero Ventura, Renzo Gobbo, Igor Prins, Zaur Tšilingarašvili, Fredo Getulio Aurelio;

4. Puudub.

Ründaja Juri Jevdokimov

1. 03.06.1988, Türi;

2. FCF Paide, Pärnu JK Tervis, Tallinna FC Flora, Viljandi JK Tulevik;

3. Viktor Mets, Karel Voolaid, Zaur Tšilingarašvili, Marko Lelov, Igor Prins, Fredo Getulio Aurelio;

4. Järvamaa.

Ründaja Andre Järva

1. 21.11.1996, Tallinn;

2. Operi Jalgpallikool, SC Real, Tallinna FC Puuma, Tallinna FC Ararat TTÜ;

3. Aivar Tiidus, Martin Maasing, Fredo Getulio Aurelio, Igor Prins, Zaur Tšilingarašvili;

4. Tallinn.

Ründaja Robert Kirss

1. 03.09.1994, Pärnu;

2. Pärnu JK Vaprus, Pärnu Linnameeskond;

3. Raimo Paulberg, Gert Olesk, Kalev Pajula, Igor Prins, Martin Reim, Karel Voolaid, Fredo Getulio Aurelio;

4. Pärnumaa.

Ründaja Tarmo Neemelo

1. 10.02.1982, Paide;

2. FC Kuressaare, Tallinna FC TVMK, Helsingborgs (SWE), Sundsvall (SWE), MYPA (FIN), Zulte Waregem (BEL), Tallinna FC Levadia;

3. Viktor Mets, Erki Kesküla, Aavo Sarap, Jan Vazinski, Sergei Zamogilnõi, Sergei Ratnikov, Sergei Juran, Igor Prins;

4. Järvamaa.

Futboliit (talgpall)