Nimelt pidas Eesti tollane rekordinternatsionaal (143 mängu) Marko Kristal oma lahkumismängu koondise särgis. Oma debüüdi riigi eest tegi aga Tarmo Neemelo. Et kohtumine toimus paralleelselt Saku Suurhallis peetud UEFA kongressiga, siis jälgisid Lillekülas teiste seas mängu ka Michel Platini ja Franz Beckenbauer.

143 korda koondist esindanud poolkaitsja Kristal lõi Eesti eest kokku üheksa väravat. Norra vastu debüüdi teinud Neemelo kontole kogunes 22 koondisemängu, mille jooksul sahistas ta võrku korra (2006. aastal Türgi vastu).

Eesti kaotas sõpruskohtumise 1:2. 24. minutil viis külalised juhtima toona Rosenborgi nimekirja kuulunud ründaja Frode Johnsen. 54. minutil duubeldas eduseisu Johnseni toonane klubikaaslane Daniel Braaten. Eestlaste auvärava eest hoolitses 84. minutil Aleksander Saharov (FC Flora).