Vladimir Voskoboinikov viis Kalju kodustaadionil 39. minutil juhtima. 54. minutil ei realiseerinud Artjom Dmitrijev Kalju penaltit ning 61. minutil viigistas Ats Sillaste Paide jaoks 1:1.

Mäng oli juba viigisadamasse tüürimas, kui 87. minutil sai efektse sooritusega hakkama Reginald, kes mänguvahendi karistusala äärelt õhust ühe puutega lati alla võrku saatis.

Libastumisele oli lähedal ka Sillamäe Kalev, kes jäi 15. minutil Viljandi Tuleviku vastu 0:1 kaotusseisu, kuid saavutas tänu Aleksandr Volkovi 78. ja Kirilo Silitši 83. minuti tabamustele siiski 2:1 võidu.

Tabeliseis: 1. Levadia 38 punkti, 2. Flora 37, 3. Kalju 36, 4. Sillamäe 30, 5. Infonet 29, 6. Trans 19, 7. Tulevik 18, 8. Tammeka 14, 9. Paide 11, 10. Pärnu 9.