Purje viis Kuopio Palloseura (KuPS) juhtima 25. minutil, kuid teise poolaja keskpaigaks pääses ette juba Vaasa Palloseura 2:1. Lõpuks päästis Nikko Boxalli tabamus koduväljakul mänginud KuPSile siiski viigipunkti, kuigi viimastel minutitel saadeti Boxall punase kaardi tõttu väljakult ära. Meerits sai kirja täismängu, Purje vahetati välja 85. minutil pärast vähemusse jäämist. Markus Jürgenson Vaasa eest platsile ei saanud.

Mihkel Aksalu tööandja Seinäjoki JK alistas täna võõrsil HIFK 2:0. Marek Kaljumäe klubi PS Kemi võitis kodupubliku ees Andreas Vaikla meeskonda Mariehamni 3:0. Kõik eestlased said kirja täismängu.

Soome liigat juhib Helsingi HJK 25 punktiga. Vaasal on teisena 19, KuPSil neljandana 18, Mariehamnil viiendana 17, Seinäjokil kaheksandana 13 ja Kemilil kümnendana 11 punkti.