Eesti koondise äärepoolkaitsja tabamus sündis 62. minutil, seejuures oli Puri sekkunud mängu vahetusest teise poolaja alguses. 2:0 värava lõi Uus-Meremaa pallur Chris James 76. minutil.

Teisele tabamusele väravasöödu andnud Ats Purje tegi KuPS-i ridades kaasa terve kohtumise, Vjatšeslav Zahovaiko jälgis mängu pingilt.

Oma esimese värava KuPS-i eest lõi Puri 11. juunil 5:1 võidumängus Mikk Reintami koduklubi Jyväskylä JK vastu.

Reintami meeskond pidi täna võõrsil 1:3 kaotuse vastu võtma FC Hakalt, kes paikneb liigatabelis 15 punktiga 10. kohal. 13-st mängust 17 punkti kogunud Jyväskylä ise langes tabelis seitsmendalt kohalt kaheksandaks, KuPS jätkab 12 punktiga eelviimasel ehk 11. positsioonil.

Artur Kotenko tegi 12 punktiga tabeli punase laterna FF Jaro väravasuul nullimängu, kui 1:0 alistati MyPa.