Premium liiga üleminekumängud toimuvad 16. ja 22. novembril
Hooaja lõpuni jääb veel neli vooru – Tartu Tammeka hoiab 25 punktiga kaheksandat kohta, hetkel üleminekumängudele viivat üheksandat positsiooni hoiab 15 punktiga Jõhvi FC Lokomotiv ning JK Tallinna Kalev on 12 punktiga viimane, kümnes.
Esiliigas juhib tabelit FC Flora II 65 punktiga (31-st mängust), teine on FC Levadia II 61 (32), kolmas Pärnu Linnameeskond 52 (31), neljas Viljandi JK Tulevik 49 (32) ja viies Nõmme Kalju FC II 45 punktiga (30). Samuti on 45 punkti kogunud Rakvere JK Tarvas, kahe punktiga jääb maha sarnaselt Tarvaga 32 mängu pidanud FC Kuressaare.
Premium liiga üleminekumängud:
16.11.2014 kell 13:00 Esiliiga 2. koht – Premium liiga 9. koht
22.11.2014 kell 13:00 Premium liiga 9. koht – Esiliiga 2. koht
Esiliiga üleminekumängud:
16.11.2014 kell 13:00 Esiliiga B 3. koht – Esiliiga 8. koht
22.11.2014 kell 13:00 Esiliiga 8. koht – Esiliiga B 3. koht
Esiliiga B üleminekumängud:
02.11.2014 kell 13:00 II liiga piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade omavaheline mäng (esmalt mängitakse selle võistkonna koduväljakul, kellel on turniiritabelis vähem punkte)
09.11.2014 kell 13:00 II liiga piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade teine omavaheline mäng
16.11.2014 kell 13:00 II liiga Lääs/Lõuna 2. koht vs II liiga Ida/Põhi 2. koht võitja – Esiliiga B 8. koht
23.11.2014 kell 13:00 Esiliiga B 8. koht - II liiga Lääs/Lõuna 2. koht vs II liiga Ida/Põhi 2. koht võitja
II liiga üleminekumängud:
19.10.2014 kell 13:00 III liiga Põhja ja Ida piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade omavaheline mäng (esmalt mängitakse selle võistkonna koduväljakul, kellel on turniiritabelis vähem punkte)
19.10.2014 kell 13:00 III liiga Lõuna ja Lääne piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade omavaheline mäng (esmalt mängitakse selle võistkonna koduväljakul, kellel on turniiritabelis vähem punkte)
26.10.2014 kell 13:00 III liiga Põhja ja Ida piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade teine omavaheline mäng
26.10.2014 kell 13:00 III liiga Lõuna ja Lääne piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade teine omavaheline mäng
02.11.2014 kell 13:00 III liiga Põhi 2. koht vs III liiga Ida 2. koht võitja – II liiga Ida/Põhi 12. koht
02.11.2014 kell 13:00 III liiga Lõuna 2. koht vs III liiga Lääs 2. koht võitja – II liiga Lääs/Lõuna 12. koht
09.11.2014 kell 13:00 II liiga Ida/Põhi 12. koht - III liiga Põhi 2. koht vs III liiga Ida 2. koht võitja
09.11.2014 kell 13:00 II liiga Lääs/Lõuna 12. koht - III liiga Lõuna 2. koht vs III liiga Lääs 2. koht võitja
III liiga üleminekumängud:
19.10.2014 kell 13:00 IV liiga Põhi 3. koht – III liiga Põhi 10. koht
19.10.2014 kell 13:00 IV liiga Lõuna 3. koht – III liiga Lõuna 10. koht
19.10.2014 kell 13:00 IV liiga Ida 3. koht – III liiga Ida 10. koht
19.10.2014 kell 13:00 IV liiga Lääs 3. koht – III liiga Lääs 10. koht
26.10.2014 kell 13:00 III liiga Põhi 10. koht - IV liiga Põhi 3. koht
26.10.2014 kell 13:00 III liiga Lõuna 10. koht - IV liiga Lõuna 3. koht
26.10.2014 kell 13:00 III liiga Ida 10. koht - IV liiga Ida 3. koht
26.10.2014 kell 13:00 III liiga Lääs 10. koht - IV liiga Lääs 3. koht
Liigavõitjate poolfinaal- ja finaalmängude toimumise ajad:
19.10.2014 III-IV liiga poolfinaalid
26.10.2014 III-IV liiga finaalid
02.11.2014 II liiga finaal
*Juhul kui klubi registreerib meistrivõistlustele rohkem kui ühe võistkonna ning nimetab madalamas liigas osaleva võistkonna kõrgemas liigas osaleva võistkonna duubelvõistkonnaks, peab see duubelvõistkond järgmisel hooajal osalema vähemalt aste madalamas liigas, kui klubi kõrgemas liigas osalenud võistkond olenemata saavutatud tulemusest. Juhul kui duubelvõistkond saavutas turniiritabelis koha, mis annab tal õiguse järgmisel hooajal osaleda kõrgemas liigas, siis õigus üles tõusta kandub üle järgmisele võistkonnale sportliku tulemuse alusel. Sama põhimõte kehtib üleminekumängudele pääsemise korral.