Mängu alustas pisut paremini Pärnu, kelle eest tegid debüüdi ka kaks uut välismaalast, grusiin Gegi Kekua ja inglane Dave Moli. Külalised läksidki juba 8. minutil juhtima, kui Tõnis Vihmoja väikese segaduse järel 17-18 meetri kauguselt palli võrku virutas.

Viljandi pidi enam kui 400-pealise kodupubliku ees viigiväravat otsima suurema osa mängust, aga lõpuks see siiski kätte saadi, kui 79. minutil virutas karistusala sees pommlöögi väravasse Rainer Peips.

Ka Viljandi eest tuli platsile uus mängija: FC Florast laenule tulnud Herol Riiberg, kes pallis säravalt viljandlaste ridades ka mullu hooaja teisel poolel.

Selles voorus lähevad nädalavahetusel veel vastamisi Narva Trans - Paide Linnameeskond, Nõmme Kalju - Tallinna Kalev, FC Kuressaare - FC Flora ja FCI Levadia - Tartu Tammeka.