Pöidlad pihku! Eesti - Prantsusmaa matš terendab 5. juunil Le Mansis

 (12)
Pöidlad pihku! Eesti - Prantsusmaa matš terendab 5. juunil Le Mansis
Reuters/Scanpix

Kui kõik läheb nii, nagu Eesti jalgpalliliit ja vutifännid salamisi unistavad, kohtuvad Eesti ja Prantsusmaa koondised sõprusmängus Le Mansis 5. juunil.

Prantsusmaa jalgpalliliit avaldas eelmisel nädalal oma Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri eelse sõprusmängude kava, mis sisaldab 29. veebruari mängu Saksamaaga, 27. mai kohtumist Islandiga ning 31. mail Serbiaga. "Ühtlasi teatasid nad, et 5. juunil tahavad nad samuti mängida, kuid vastane on veel lahtine," rääkis Delfile Eesti Jalgpalli Liidu infojuht Mihkel Uiboleht.

"Samuti teatati, et see 5. juuni mäng toimub igal juhul Le Mansis. Nagu ka Eesti ajakirjandusest juba jaanuari alguses läbi käis, teeb Eesti tööd selle nimel, et Prantsusmaaga 5. juunil mängida. Seis on endiselt selline: Eesti teeb tööd ja Prantsusmaa pole lõplikku ajakava teatanud. Loodetavasti läheb nii, nagu fännid ja meie oleme kogu aeg tahtnud."

29. veebruaril kohtub Eesti koondis Los Angeleses El Salvadoriga. Loe siit, kelle Rüütli selleks mänguks koondisse kutsus.

Futboliit (talgpall)