Pohlak: Flora treenerikandidaatide ring on selge

 (5)
Pelle Pohlak
Pelle PohlakFoto: Madis Veltman

FC Flora president Pelle Pohlak tänas klubist lahkuvat Arno Pijpersit suure panuse eest ning tõdes, et loomulikult oleks hetkel nähtud hollandlast klubi juures ka edaspidi, kuid andis mõista, et klubi on ka sellise stsenaariumiga arvestanud ning uue peatreeneri suunal on esimesed sammud ka tehtud.

Pelle Pohlak: „ Elus on vähe asju, mis on tähtsamad kui jalgpall, kuid loomulikult perekond seda on. Mõistame ja toetame Arno otsust ning soovime talle kõike paremat! FC Flora ajaloos jääb talle klubis ja fännide südame kindlasti eriline koht. Tagant järele on seda erilisem meie eelmise aasta meistritiitel, kus ta oma kogemusega aitas mängijatel meeskonna potentsiaali realiseerida.“

Uue peatreeneri valikuid mees veel lähemalt ei tutvustanud: „ Oleme selleks olukorraks valmis ja kandidaatidering on meie jaoks selge. Hetkel rohkem selles küsimuses öelda ei saa.“

Pohlak täpsustas Delfile, et praegu on neil esmalt üks kindel kandidaat, kellega läbirääkimisi peetakse. Siiski ei soovinud ta täpsustada, kas tegemist on välismaalase või eestlasega.

Praeguseks Floral ettevalmistus uueks hooajaks juba käib. Pijpers on veel nädala jagu Eestis ning aitab selle aja jooksul treeningprotsessi juures. Muidu ohjab olukorda Flora abitreener Jürgen Henn.

Futboliit (talgpall)