Põhja prefektuuri pressiesindaja sõnul teatas staadioni turvatöötaja eile vahetult peale FC Flora ja FC Levadia mängu, et 15-20 fänni vahel on tekkinud rüselus.

Politsei saatis kohale kiirreageerimisüksuse, kuid korrakaitsjate saabudes oli seltskond sisuliselt laiali läinud.

Küll aga peeti politsei esindaja sõnul kinni üks korrakaitsjate suhtes agressiivselt käitunud meesterahvas.

Jalgpalli Premium liiga 33. vooru keskses mängus alistas FC Levadia A. Le Coq Arenal eile FC Flora 2:1 ning astus pika sammu meistritiitli suunas.

Flora asus küll avapoolaja viimasel minutil Irakly Logua väravast juhtima, kuid 59. minutil Ingemar Teever viigistas ja 77. minutil lõi Igor Subbotin üliolulise võiduvärava.