Piiroja teenis kohtumise teisel poolajal kollase kaardi, Fredrikstad andis 2:1 eduseisu käest 89. minutil.

Viimase vooru eel veel teoreetilisi otsepääsuvõimalusi meistriliigasse omanud Fredrikstad peab seega minema üleminekumängudele. Tuleva nädala neljapäeval kohtutakse esiliigas neljanda koha saanud Bergeni Løv-Ham´iga, võitja saab jätkata püüdlusi tõusmaks meistrisarja. Põhiturniiril Fredrikstad mõlemad omavahelised mängud võitis skooriga 1:0.

Otsepääsme aste kõrgemale said esiliiga kaks paremat Sogndal ja Sarpsborg 08, kes kogusid vastavalt 56 ja 54 punkti. Fredrikstad lõpetas hooaja kolmanda punktisummaga (50).

Kuna Eesti jalgpallikoondis peab 17. novembril sõpruskohtumise Liechtensteiniga, on vähetõenäoline, et Piiroja koondise eest väljakule jookseb. See saab teoks vaid juhul kui üleminekumängude esimeses ringis Fredrikstad kaotab.