Piiroja, kes säärelihase vigastuse tõttu terve nädala meeskonnaga koos ei treeninud, oli ikkagi algkoosseisus. "Arvatavasti alustan mängu ja eks siis näeb kaua kestab," sõnas Piiroja päev enne kohtumist Delfi Spordile. "Seda võitu on vaja nagu õhku."

Võitu siiski ei tulnud ja nii peab mullune hõbedameeskond tänavu minema koguni üleminekumängudele. Kohtumises Moldega läksid külalised 81. ja 85. minuti väravatest 2:0 juhtima. Fredrikstad lõi nappide minutite jooksul ühe värava küll tagasi, aga ei enam. Piiroja oli väljakul kogu kohtumise.

Molde püsib voor enne meistrivõistluste lõppu 53 punktiga teisel kohal, Fredrikstad on kindlustanud 31 punktiga 14. koha. Üleminekumängude vastast Fredrikstadil veel teada ei ole, sest esiliiga neli paremat meeskonda mahuvad voor enne lõppu kahe punkti sisse.