Kõige raskemini läks ründaja Sergei Zenjovi koduklubil Cracovial, kes Poola karikavõistluste 1/16-finaalis kohaliku esiliiga klubi Tychy vastu 1:1 seisuga lõppenud normaal- ja lisaaja järel penaltitega 4:1 võitis, kirjutab Soccernet.ee. Zenjov sai puhkepäeva ja meeskonna koosseisu ei kuulunud.

Norra karikavõistluste neljandas ringis alistas keskkaitsja Nikita Baranovi tööandja Kristiansund esiliigasse kuuluva Florö 52. minuti tabamusest 1:0. Baranov vaatas matši varumeeste seast.

Tšehhi karikavõistluste teises ringis alistas tugevuselt teises liigas mängiv keskkaitsja Mikk Reintami leivaisa Trinec riigi tugevuselt neljandasse liigasse kuuluva Ždirec Nad Doubravou võõrsil 4:0. Algkoosseisus alustanud Reintam vahetati välja 57. minutil, kui kõik väravad olid juba löödud.