Kohtumise kõik neli väravat löödi penaltist. Eesti poolel oli 20. ja 80. minutil täpne Konstantin Vassiljev ning Bulgaarial 40. ja 83. minutil Ivelin Popov.

Eesti - Bulgaaria 2:2

2. poolaeg:

Mäng on läbi.

86. minutil tegi Bulgaaria järjekordse vahetus: Blagoy Georgiev lahkus, Tsvetan Genkov tuli mängu.

83. minutil nägi kohtunik, et pall puutus karistusalas Dmitri Kruglovi kätt ja määras penalti. Popov realiseeris mängu neljanda penalti - 2:2.

80. minutil tõmbas Popov Vassiljevi karistusala joonel maha, kohtunik määras mängu kolmanda penalti. Vassiljev realiseerib penalti kindlalt - 2:1.

73. minutil tegi Konstantin Vassiljev hea eeltöö ja Martin Vunk pääses löögile, Bulgaaria väravavaht pillas hetkeks küll palli, kuid sai selle siiski kiiresti enda valdusesse.

67. minutil teenis Bulgaaria trahvikasti joonelt karistuslöögi, mis Eesti õnneks läks väravast mööda.

66. minutil vahetas ka Bulgaaria: Chavdar Yankov lahkus, Hristo Yanev tuli väljakule.

63. minutil tegi Eesti vahetuse: lahkus Andres Oper, väljakule tuli Ats Purje.

Teise kolmveerandtunni alguses on aktiivsemad bulgaarlased, teenides nurga- ja karistuslöögi. Eesti koondis vastas kahe nurgalöögiga.

Eesti tegi poolajal vahetuse. Artur Kotenko vahetas väravasuul välja Pavel Londaku.

1. poolaeg:

Esimene poolaeg on lõppenud.

40. minutil realiseerib Bulgaaria penalti. Taavi Rähn teeb vea Dimitar Makrievi vastu, penalti lööb väravasse Ivelin Popov.

39. minutil teeb Eesti koondis esimese vahetus: lahkub Tarmo Kink, keda asendab Sander Puri.

Kaotusseisus aktiviseerus Bulgaaria - teeniti nurgalöök, lisaks mitmed ohtlikud olukorrad. Esialgu Londak ühtegi tõrjet aga tegema ei pea.

19. minutil pannakse karistusalas jalg ette läbimurdel olevale Martin Vungile ning kohtunik määrab penalti. Kaptenipaela kandev Konstantin Vassiljev ei eksi - Eesti asub 1:0 juhtima.

17. minutil mängitakse ligi 20 meetrilt löögile Ragnar Klavan, pall läheb vaid paar meetrit postist mööda. Tegemist oli senise mängu parima võimalusega.

Esimesed kümme minutit on mäng küllaltki võrdne, suurem osa ajast püsib pall keskväljal. Martin Vungi pealelöök blokeeritakse, Tarmo Kingi ülikauge karistuslöök lendab väravast mööda. Bulgaaria poolel hoolitseb pealelöögi eest Blagoy Georgiev, kelle sooritus läheb väravast mööda, teatab EJL-i kodulehekülg.

Koosseisud:

Eesti: 1 Pavel Londak, 3 Taavi Rähn, 5 Dmitri Kruglov, 6 Aleksandr Dmitrijev, 8 Andres Oper, 9 Tarmo Kink, 13 Martin Vunk, 14 Konstantin Vassiljev (kapten), 15 Ragnar Klavan, 16 Igor Morozov, 17 Enar Jääger. Varus: 2 Tihhon Šišov, 4 Raio Piiroja, 7 Sander Puri, 11 Ats Purje, 20 Kaimar Saag, 22 Artur Kotenko.

Bulgaaria: 13 Nikolay Mihaylov, 2 Stanislav Manolev, 4 Petar Zanev, 6 Stanislav Angelov, 7 Blagoy Georgiev, 8 Chavdar Yankov, 9 Ivelin Popov, 10 Dimitar Makriev, 11 Dimitar Rangelov, 15 Ivan Ivanov, 19 Stiliyan Petrov (kapten). Varus: 1 Boyan Peykov, 3 Valentin Iliev, 21 Yordan Miliev, 5 Nikolay Bodurov, 14 Vesselin Minev, 23 Vladimir Gadzhev, 16 Hristo Yanev, 12 Georgi Peev, 18 Nikolay Dimitrov, 20 Tsvetan Genkov.

Enne mängu:

Raio Piiroja on vigastuse tõttu varumängijate seas, Vjatšeslav Zahovaiko haigestus ja jääb mängust eemale.