Pehrsson avaldas koondise esialgse nimekirja, valikus 48 mängijat

 (5)
Ojamaa ja Kink ka!
Eesti jalgpallikoondise treening
Foto: Hendrik Osula

Eesti koondise peatreener Magnus Pehrsson avalikustas esialgse mängijate nimekirja Balti turniiriks ning maavõistlusteks Andorra ja Portugaliga. Vähemalt 23-meheline lõplik nimekiri kinnitatakse 16. mail.

Peatreeneri esialgses valikus on 48 mängijat. Nende seas on ka Joel Lindpere, kelle lahkumismäng toimub A. Le Coq Arenal 1. juunil maavõistluses Andorraga. Legendaarne poolkaitsja on koondisega koos laagri algusest 4. juunini.

Mai lõpus kogunevat koondis ootab 29. mail võõrsil ees Balti turniiri avakohtumine Leedu vastu. 1. juunil võõrustame maavõistluses Andorrat ning 4. juunil on A. Le Coq Arenal Balti turniiri viimases mängus meie vastaseks Läti. 8. juunil kohtub koondis võõrsil Portugaliga.

Lindpere lahkumismängu, Eesti – Andorra maavõistluse pääsmeid saab soodushinnaga Piletilevist soetada nädala lõpuni.

Eesti koondise esialgne nimekiri:

Väravavahid

Mihkel Aksalu (07.11.1984) – Seinäjoen Jalkapallokerho (FIN) 23/0
Richard Aland (15.03.1994) – Tallinna FC Flora 0/0
Artur Kotenko (20.08.1981) – FK Šahtjor Saligorsk (BLR) 27/0
Pavel Londak (14.05.1980) – Rosenborg BK (NOR) 26/0
Marko Meerits (26.04.1992) – FC Emmen (NED) 3/0
Mait Toom (07.05.1990) – Tallinna FC Flora 0/0
Andreas Vaikla (19.02.1997) – IFK Norrköping (SWE) 0/0

Kaitsjad

Seotud lood:

Artjom Artjunin (24.01.1990) – Miedz Legnica (POL) 6/0
Vladimir Avilov (10.03.1995) – Tallinna FC Infonet 2/0
Nikita Baranov (19.08.1992) – Tallinna FC Flora 5/0
Enar Jääger (18.11.1984) – Vålerenga Fotball (NOR) 121/0
Markus Jürgenson (09.09.1987) – Tallinna FC Flora 7/0
Gert Kams (25.05.1985) – Tallinna FC Flora 42/2
Ragnar Klavan (30.10.1985) – FC Augsburg (GER) 109/3
Dmitri Kruglov (24.05.1984) – Tallinna FC Infonet 99/3
Igor Morozov (27.05.1989) – Tallinna FC Levadia 29/0
Hindrek Ojamaa (12.06.1995) – Tallinna FC Levadia 1/0
Artur Pikk (05.03.1993) – FK BATE Borisov (BLR) 13/1
Andrei Sidorenkov (12.02.1984) – Nõmme Kalju FC 23/0
Joonas Tamm (02.02.1992) – Tallinna FC Flora 5/0
Taijo Teniste (31.01.1988) – Sogndal Fotball (NOR) 45/0
Madis Vihmann (05.10.1995) – Tallinna FC Flora 0/0

Poolkaitsjad ja ründajad

Rauno Alliku (02.03.1990) – Tallinna FC Flora 8/0
Henri Anier (17.12.1990) – Dundee United (SCO) 25/6
Ilja Antonov (05.12.1992) – Tallinna FC Levadia 24/1
Aleksandr Dmitrijev (18.02.1982) – Tallinna FC Infonet 97/0
Andre Frolov (18.04.1988) – Tallinna FC Flora 3/0
Maksim Gussev (20.07.1994) – Tallinna FC Flora 5/1
Rimo Hunt (05.11.1985) – Tallinna FC Levadia 7/1
Ken Kallaste (31.08.1988) – Górnik Zabrze (POL) 24/0
Kevin Kauber (23.03.1995) – FK Jelgava (LVA) 0/0
Tarmo Kink (06.10.1985) – Seinäjoen Jalkapallokerho (FIN) 82/6
Jan Kokla (29.05.1997) – Tallinna FC Flora 0/0
Mattias Käit (29.06.1998) – Fulham FC (ENG) 1/0
Frank Liivak (07.07.1996) – Alcobendas Sport (ESP) 3/0
Joel Lindpere (05.10.1981) – klubita 106/7
Siim Luts (12.03.1989) – Tallinna FC Levadia 24/1
Pavel Marin (14.06.1995) – Tallinna FC Levadia 0/0
Karol Mets (16.05.1993) – Viking Stavanger (NOR) 26/0
Henrik Ojamaa (20.05.1991) – FC Wacker Innsbruck (AUT) 23/0
Albert Prosa (01.10.1990) – Tallinna FC Flora 5/1
Sander Puri (07.05.1988) – MFK Karvina (CZE) 66/4
Ats Purje (03.08.1985) – Nõmme Kalju FC 56/8
Andreas Raudsepp (13.12.1993) – Tallinna FC Levadia 4/0
Rauno Sappinen (23.01.1996) – Tallinna FC Flora 4/0
Igor Subbotin (26.06.1990) – Miedz Legnica (POL) 5/0
Sergei Zenjov (20.04.1989) – Gabala FK (AZE) 50/9
Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Jagiellonia Białystok (POL) 87/21

Futboliit (talgpall)