Pärnu Linnameeskond suutis värskelt renoveeritud Rannastaadioni esimesel mängul kodupubliku rõkkama panna. Tulemusega 1:0 mängiti üle Tallinna FC Levadia. Kohtumise ainsa värava lõi 82. minutil Toomas Pent. Pärnu teenis 15 kaotuse kõrvale hooaja kolmanda võidu.

Valusalt UEFA Meistrite liigas Gibraltari klubi alla jäänud ja peatreenerit vahetanud Tallinna FC Flora kaotas väravaterohkes mängus Infonetile 3:4. Võitjate poolel tegid skoori Dmitri Kruglov (17. minut 1:0), Vladimir Voskoboinikov (29. minut 2:0), Nikolai Mašitšev (38. minut, penalti 3:0) ja Jevgeni Harin (77. minut 4:2).

Infonet tõusis võiduga liigatabeli etteotsa. Neil on punkte 42, Levadial ja Nõmme Kaljul 40. Kalju alistas täna võõrsil suureskooriliselt 6:1 Rakvere Tarva. Kübaratriki tegi Ats Purje, kes lõik kolm väravat, kes lõi kolm väravat kaheksa minuti jooksul (56., 61. ja 63. minut).