188 pealtvaataja ees peetud kohtumise skoori avas 25. minutil penaltist Dmitri Kruglov. 28. minutil lõi Mark Oliver Roosnupp 2:0 ning juba 43. minutil viis Boliguibya Ouattara omavärav Levadia 3:0 ette. Paide ainsa tabamuse eest hoolitses 50. minutil otse karistuslöögist skoorinud Oleksandr Suhharov.

Paide peatreener Vjatšeslav Zahhovaiko tunnistas intervjuus ETV-le, et mängule vajutas pitseri ja võttis motivatsiooni maha esimene penalti, kus peakohtunik Juri Fischer nägi eksklikult Suhharovi käemängu, tegelikult puutus pall aga mehe õlga.

Levadia tõusis võiduga tagasi tabeliliidriks, olles teeninud seitse võitu ja kaks kaotust nagu ka kaks väravat vähem löönud Nõmme Kalju. FC Flora ja Tartu Tammeka jäävad liidristest maha nelja punktiga.