Kodumeeskonna viis juba 6. minutil juhtima Ander Ott Valge. Andre Frolov kahekordistas 31. minutil eduseisu. Teisel poolajal lõi Tammeka ühe värava tagasi, kui täpne oli Tristan Koskor.

Võiduga vähendas Paide Tammekaga vahet kahe punkti peale. Tammeka asub 38 punktiga viiendal kohal, Paide on 36 silmaga kuues.

Viljandi Tulevik alistas võõrsil 4:1 FC Kuressaare. Poolajale mindi viljandlaste 1:0 eduseisus, kui 43. minutil viis külalised juhtima Rainer Peips.

Teisel poolajal lisas kaks väravat Kristjan Kask ja Tuleviku neljanda tabamuse eest hoolitses Lauri Elur. Kuressaare auvärava lõi 87. minutil Sander Laht.

Tulevik tõusis kaheksandale kohale, tabelis on neil kirjas 17 punkti. Üheksandaks langes Kuressaare, kellel on 14 silma.