Paide Linnameeskond loodab kogukonna toetusele: ka meie klubi on eriolukorras


 Paide Linnameeskond vs FCI Levadia
Paide Linnameeskonna toetajad.Foto: Rauno Volmar

Sarnaselt ülemaailmsele spordile on koroonakriis probleeme tekitamas ka Eesti spordis. Paide Linnameeskonna jalgpallitiim tõdes sotsiaalmeedias, et ka nende võistkond on eriolukorras ja vajab seetõttu kogukonna toetust.

Paide Linnameeskonda on võimalik toetada läbi toetuspakettide. „Elame kõik erakordsel ajal ning ka Paide Linnameeskond on eriolukorras. Vaatamata raskele ajale oleme jätkanud individuaaltreeningute ja videotreeningutega nii lastele, noortele kui esindusmeeskonnale. Oleme üks suur klubipere ja kui Sul on võimalik toetada meie tegevust läbi toetuspakettide soetamise, siis tuleme sellest kriisist valutumalt välja. Üheskoos oleme veel tugevamad ja saame tulevikus koos läbi elada rohkelt ilusaid hetki nii jalgpalliplatsil kui selle kõrval!“ kirjutas klubi sotsiaalmeedias.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Futboliit (talgpall)