Hooaja neljandana lõpetanud Kalju asus kohtumist juhtima Kaspar Pauri 7. minuti tabamusest. Paide jõudis viigini 26. minutil tänu Henri Anierile. 35. minutil viis Sander Puri omakorda taas Kalju ette. 2:2 viigi tõi 37. minutil tabloole Hadji Drame.

Poolajaks sai Paide 3:2 juhtima tänu Abdul Razak Yusifi 39. minuti väravale. 50. minutil suurendas Paide eduseisu Deabeas. 57. minutil vastas Kalju poolelt Aleksandr Volkov. 59. minutil lõi Deabeas enda teise värava selles kohtumises. Kalju tuli taas lähemale 65. minutil tänu Igor Subbotini penaltile.

Kohtumisele panid punkti Anieri 82. ja Siim Lutsu 89. minuti tabamused.

Paide sai Premium liiga hõbedameeskonnana kokku 64 punkti. Neljandaks jäänud Kalju kontole kogunes lõpuks 49 silma.

Premium liigas on sel hooajal pidamata veel üks kohtumine. Järgmisel laupäeval (12. detsembril) võõrustab meister FC Flora kolmanda koha meeskonda FCI Levadiat.