Paide läks kohtumist 20. minutil Mikel Gurrutxaga väravast juhtima. Kaks minutit enne poolaja lõppu suutis Vitali Gussev aga seisu viigistada.

Teisel poolajal viis Dennis Malov omakorda Maardu hoopis ette. 65. minutil tõi viigiseisu tabloole Sander Sinilaid, kõigest neli minutit hiljem lõi Paide kolmanda värava Kristofer Piht. 4:2 lõppseisu vormistas neljandal lisaminutil Sinilaid.

Samasuguseks põnevuskohtumiseks kujunes ka matš Narva Transi ja Tartu Tammeka vahel. Juba 12. minutiks oli seis 1:1 viigis, kui kõigepealt viis Narva juhtima Eric McWoods, aga loetud minutid hiljem viigistas seisu Andre Paju.

82. minutil pääses kodumeeskond uuesti juhtima, kui täpne oli Aleksandr Zakarlyuka. Kaks minutit enne normaalaja lõppu sahistas Tammeka poolt võrku Kevin Aloe. Viimane sõna jäi siiski võõrustajatele. Esimesel lisaminutil tõi Joseph Saliste tabamus Narvale 3:2 võidu.

Paidel on kirjas 62 punkti, neljandal kohal paiknevat Nõmme Kaljut edestatakse seitsme silmaga. Tõsi, valitseval meistril on kaks kohtumist vähem peetud. Tammekal ja Transil on võrdselt kogutud 36 silma. Maardu jätkab 16 silmaga viimasel kohal.