"Räägi mulle mängust! Kümme minutit tagasi sain internetist teada, et kaotasime 0:1," ütles Oper Õhtulehele eile keskpäeval.

"Ma ei mäleta sellest mängust tõesti mitte kui midagi. Ei tulemust, rääkimata millestki detailsemast," lausus unisevõitu hääle, aga siiski rõõmsa olemisega Oper.

Seejuures oli just Oper see, kes oma positsioonilt värava toonud karisturslöögi ajal minema liikus ning oli üllatunud kuuldes, et seisis karistuslöögi ajal hoopis taga- mitte eespostis nagu kokku lepitud. "Ahh... Ei saa olla!" sõnas ta.

Eesti koondise arst Kaspar Rõivassepp ütles eile lennujaamas, et Operil ajuvapustusele iseloomulikku teadvuse kaotust ei esinenud ning kuni poolajavileni tundus mehega kõik korras olevat.