Oktoobrikuu Jalka võtab luubi alla Eesti koondise avamängud Rahvuste liigas


Eesti - Kreeka
Eesti koondis enne kohtumist KreekagaFoto: Madis Veltman

Oktoobrikuu Jalkast leiab mitmesugust lugemist Rahvuste liiga kohta, mida Eesti koondis alustas kahe kaotusega. Pikemas rubriigis vastab lugejate pärimistele Tartu Tammeka ründaja Tristan Koskor, kes räägib oma esimesest koondisekutsest ja Tartu jalgpallist.

Premium liiga rubriigis heidame pilgu meistriliiga klubide kodumänge külastanud UEFA karikate ringreisile, oma muljeid UEFA Superkarika mängust meenutavad aga mitmete ülesannetega tegelenud vabatahtlikud. Naiste jalgpalli rubriigis on fookuses meie tüdrukute U17 koondise seis, 2-kõnes räägib oma loo spordifotograaf Juha Tamminen.

Luubi alla oleme võtnud hooaja teises pooles Flora eest väravaid kõmmutama hakanud Mark Anders Lepiku, oma unistuste koosseisu koostas Joel Lindpere ja treenerirubriigis astub üles Paide noorte väravavahtide juhendaja Kert Kütt.

Oktoobrikuu Jalka lõpetab mõnus lugemine Illegaardi jalgpalli mälumängust, kust oleme välja noppinud paar põnevat küsimust ka kodus nuputamiseks! Postritel on Cristiano Ronaldo, Trevor Elhi ning Troy Deeney.

Futboliit (talgpall)