Võõrsil mänginud Legia jäi 66. minutil Marco Paixao penaltist 0:1 kaotusseisu. Ojamaa oli vahetusest mängu sekkunud minut enne seda. 83. minutil päästis Legiale viigi Miroslav Radovic.

Legia jätkab Poola meistriliiga liidrina, olles 25-st mängust kogunud 50 punkti. Teisel ja kolmandal meeskonnal Chorzowi Ruchil ja Krakowi Wislal on mõlemal 44 silma. Legia tänane vastane on 16 meeskonna seas alles 13. kohal.

Albert Taar tegi täna Poola esiliigas Plocki Wisla meeskonna eest debüüdi, mängides kaasa terve teise poolaja. Plock kaotas tabeliliidrile Leczna Gornikule 0:1. Plock asub liigatabelis seitsmendal kohal.

Soome liigakarika veerandfinaalis olid täna vastamisi Mihkel Aksalu ja Gert Kamsi koduklubi SJK ning Ats Purje tööandja KuPS. 1:0 võidu võttis vastaste omaväravast SJK. Aksalu ja Purje tegid kaasa terve kohtumise, Kams on vigastatud.