Noortekoondiste Balti turniir algab homme

 (2)
Eesti jalgpallikoondise trenn, Andres Oper, Frank Liivak
Frank Liivak oma esimesel A-koondise treeningul. Foto: Tiit Blaat

Eesti U-17 ja U-19 koondised alustavad neljapäeval Leedus Balti turniiri. Nelja päevaga peavad mõlemad noortekoondised kolm mängu.

Neljapäeval on meie koondiste esimesteks vastasteks soomlased ning päev hiljem kohtuvad mõlemad Eesti esindused lõunanaabrite lätlastega. Pärast puhkepäeva lõpetavad Eesti noortekoondised turniiri mängudega Leedu eakaaslaste vastu.

Mängud toimuvad Leedus Jonava linnastaadionil ning S. Dariuse ja S. Girenase nimelisel staadionil.

U-19 koondise kava:
Neljapäev, 26. juuni kell 18:00 Eesti - Soome, Jonava linnastaadion
Reede, 27. juuni kell 18:00 Läti - Eesti, Jonava linnastaadion
Pühapäev, 29. juuni kell 15:30 Leedu - Eesti, S. Dariuse ja S. Girenase nimeline staadion

U-17 koondise kava:
Neljapäev, 26. juuni kell 14:00 Eesti - Soome, Jonava linnastaadion
Reede, 27. juuni kell 14:00 Läti - Eesti, Jonava linnastaadion
Pühapäev, 29. juuni kell 11:30 Leedu - Eesti, S. Dariuse ja S. Girenase nimeline staadion

Eesti U-19 koondis:
Väravavahid
Matvei Igonen (02.10.1996) - Tallinna FC Infonet
Magnus Karofeld (20.08.1996) - Tallinna FC Flora

Kaitsjad
Joosep Juha (05.09.1996) - Tallinna FC Flora
Nikita Reintal (31.07.1996) - TJK Legion
Henrik Pürg (03.06.1996) - Nõmme Kalju FC
Sten Sinisalu (04.02.1996) - Tallinna FC Flora
Alger Džumadil (29.07.1996) - Tallinna FC Levadia
Kalev Gustav Keert (01.08.1996) - Tallinna FC Flora

Seotud lood:

Poolkaitsjad
Rauno Sappinen (23.01.1996) - Tallinna FC Flora
German Šlein (28.03.1996) - Tallinna FC Flora
Tõnu Paavo (14.10.1996) - Tallinna FC Flora
Herol Riiberg (14.04.1997) - Tallinna FC Flora
Mihkel Ainsalu (08.03.1996) - Nõmme Kalju FC
Sören Kaldma (03.07.1996) - Nõmme Kalju FC
Eddie Ever (25.02.1996) - Nõmme Kalju FC
Markus Jõgi (30.09.1996) - Tartu JK Tammeka
Aleksei Ivanov (25.01.1996) - SSV Ulm 1848 (GER)

Ründajad
Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) - Tallinna FC Levadia
Peeter Klein (28.01.1997) - Nõmme Kalju FC
Svjatoslav Jakovlev (24.04.1996) - Jõhvi FC Lokomotiv
Juhan Jograf Siim (22.04.1996) - Tallinna FC Flora
Frank Liivak (07.07.1996) - SSC Napoli (ITA)

Peatreener: Marko Lelov
Abitreener: Aivar Lillevere
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füsioterapeut: Martin Kiho
Füsioterapeu: Maret Mets

Eesti U-17 koondis:
Väravavahid
Maksim Suhhomjatnikov (14.10.1998) - Kohtla-Järve JK Järve
Artjom Jakovlev (28.08.1998) - Lasnamäe FC Ajax

Kaitsjad
Marten Niilop (18.02.1998) - FC Nõmme United
Jako Kanter (09.01.1998) - Pärnu JK
Magnus Villlota (11.02.1998) - Pärnu JK Vaprus
Nikita Savenkov (28.07.1998) - Narva JK Trans
Raido Kannel (20.03.1998) - Tallinna FC Levadia
Mirko Mardiste (20.01.1999) - Pärnu JK
Marko Lipp (19.03.1999) - Tallinna FC Levadia
Henry Laurson (15.02.1998) - Pärnu JK

Poolkaitsjad
Henri Järvelaid (11.12.1998) - FC Nõmme United
Heger Olviste (15.01.1999) - FC Nõmme United
Vadim Mihhailov (06.06.1998) - Narva JK Trans
Cristofer Kuusma (16.06.1998) - Tallinna FC Levadia
Vitali Kirillov (12.10.1998) - Tallinna FC Levadia
Martin Lõiv (22.06.1998) - Viljandi JK Tulevik

Ründajad
Magnar Vainumäe (19.04.1998) - Tallinna FC Levadia
Vladlen Vallasoo (11.03.1998) - Narva JK Trans
Robert Lepik (05.02.1998) - Tallinna FC Levadia
Mattias Käit (29.06.1998) - Tallinna FC Levadia
Ander Ott Valge (20.10.1998) - JK Loo
Randy Padar (08.04.1998) - Tallinna FC Puuma

Peatreener: Lars Hopp
Abitreener: Vahur Vahtramäe
Väravavahtide treener: Jyri Nieminen
Füsioterapeut: Kristiina Lind

Meeskondade arstiks on Märt Raud ning delegatsiooni juhib noortekoondiste mänedžer Ljubov Lobõševa.

Futboliit (talgpall)