Noortekoondised saavad madistada aserite ja valgevenelastega

 (1)
Lars Hopp
Lars HoppFoto: Rene Suurkaev

Augusti keskel peavad Eesti U-17 ja U-19 koondised kokku neli maavõistlust vastavalt Aserbaidžaani ja Valgevene vastu.

Lisaks U-19 ja U-17 maavõistlustele kohtub Eesti U-18 koondis 6. augustil kell 17:00 treeningmängus TNTK staadionil Tallinna FC Flora duubelmeeskonnaga. 14. augustil kohtub Eesti U-21 koondis EM-valikmängus võõrsil Sloveenia koondisega.

U-17 ja U-19 koondiste kohtumiste koondkalender:

Esmaspäev, 12. august kell 18:45 Eesti U-19 - Valgevene U-19, TNTK staadion

Kolmapäev, 14. august kell 14:00 Eesti U-19 - Valgevene U-19, TNTK staadion

Neljapäev, 15. august kell 18:00 Eesti U-17 - Aserbaidžaan U-17, TNTK staadion

Laupäev, 17. august kell 17:00 Eesti U-17 - Aserbaidžaan U-17, TNTK staadion

Eesti U-19 koondis:

Väravavahid

Kristjan Tamme (21.09.1995) - Tallinna FC Levadia

Matvei Igonen (02.10.1996) - Tallinna FC Infonet*

Kaitsjad

Frederik Aardemäe 12.03.1995) - FC Futura (FIN)

Siim Sillaots (25.03.1995) - Tartu JK Tammeka

Karl Martin Kaasik (01.03.1995) - Turun Palloseuraan (FIN)

Kevin Aloe (07.07.1995) - Tallinna FC Flora

Sander Lootus (31.08.1995) - Tallinna FC Flora

Andre Paju (05.01.1995) - Tartu JK Tammeka*

Vladimir Avilov (10.03.1995) - Tallinna FC Infonet*

Seotud lood:

Poolkaitsjad

Erik Listmann (09.02.1995) - Nõmme JK Kalju

Joseph Saliste (10.04.1995) - Tallinna FC Flora

Marten Saarlas (29.03.1995) - Tallinna FC Levadia

Geir-Kristjan Suurpere (26.02.1995) - Tartu JK Tammeka

Gregor Aru (12.03.1995) - Tallinna FC Levadia

Karl Johann Reitalu (13.05.1995) - Tallinna FC Flora

Lauri Välja (25.05.1995) - Tallinna FC Levadia*

Kaspar Paur (16.02.1995) - Tallinna FC Levadia*

Rauno Sappinen - Tallinna FC Flora*

Svjatoslav Jakovlev (24.04.1996) - Tallinna FC Levadia**

Siim Mäeots (19.08.1995) - Pärnu Linnameeskond**

Tanel Lang (15.08.1995) - Viljandi JK Tulevik**

Robert Sahokia (19.04.1995) - Tallinna FC Ararat TTÜ**

Ründajad

Kevin Kauber (23.03.1995) - Åbo IFK (FIN)

Frank Liivak 07.07.1996) - Almere City FC (NED)

Bogdan Vaštšuk (04.10.1995) - Tallinna FC Infonet

Henri Hanson (18.04.1995) - Pärnu Linnameeskond

*Naasevad oma klubi juurde pärast esimest kohtumist

**Liituvad koondisega pärast esimest maavõistlust

Peatreener: Karel Voolaid

Abitreener: Liivo Leetma

Väravavahtide treener: Aiko Orgla

Füsioterapeudid: Helen Soosalu, Maret Mets

Eesti U-17 koondis:

Väravavahid

Vladislav Tsvetkov (17.10.1997) - Tallinna FC Levadia

Sten-Marten Vahi (28.03.1997) - FC Nõmme United

Kaitsjad

Oskar Berggren (30.10.1997) - Viljandi JK Tulevik

Siim Kask (21.03.1997) - Tartu JK Tammeka

Jan Kokla (29.05.1997) - FC Nõmme United

Kert Krusel (11.04.1997) - FC Nõmme United

Henrik Kummer (29.01.1997) - FC Nõmme United

Poolkaitsjad

Peeter Klein (28.01.1997) - FC Nõmme United

Hendrik Nälk (16.06.1997) - Viljandi JK Tulevik

Randin Rande (28.07.1997) - FC Nõmme United

Herol Riiberg (14.04.1997) - Tallinna FC Flora

Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) - FC Nõmme United

Rasmus Tauts (07.01.1997) - Tartu JK Tammeka

Ründajad

Eduard Golovljov (25.01.1997) - Tallinna FC Infonet

Andrei Klimtšuk (28.05.1997) - Tallinna JK Legion

Mattias Käit (29.06.1998) - Tallinna FC Levadia

Peatreener: Lars Hopp

Abitreener: Kristen Viikmäe

Väravavahtide treener: Oleg Andrejev

Füsioterapeut: Martin Kiho

Futboliit (talgpall)