Nõmme Kalju vallandas peatreeneri ja määras ametisse ajutise juhendaja

 (6)
Sergei Frantsev
Sergei FrantsevFoto: Hendrik Osula

Nõmme Kalju jalgpalliklubi otsustas täna meeskonna peatreeneri Sergei Frantsevi vallandada. Ajutiseks juhendajaks määrati kuni uue peatreeneri leidmiseni Kalju U21 noortemeeskonna treener Roman Kožuhovski.

"Peale pikki klubisiseseid arutelusid, mis hõlmasid endas nii koosolekuid meeskonnaga kui ka klubi juhtkonnaga, on Nõmme Kalju FC lõpetanud vastastikusel kokkuleppel lepingu peatreener Sergei Frantseviga. Nõmme Kalju tänab Sergei Frantsevit tehtud töö eest ning soovib edu edasistes ettevõtmistes," seisab Kalju Facebooki lehel.

“Oleme Sergei Frantsevile tehtud töö eest tänulikud ja meie sõprus jääb püsima ka edaspidi," kommenteeris muudatusi klubi eestvedaja Kuno Tehva. "Uue peatreeneri kohusetäitjaks määrasime kogenud ja ambitsioonika treeneri Roman Kožuhovski, kes on oma senise tööga jätnud suurepärase mulje. Usume, et tal on olemas kõik eeldused tõestamaks, et edaspidi võiks just temast saada pikemaks ajaks uus Nõmme Kalju peatreener. Kalju fännidele soovin veel edasi öelda, et me oleme siin!” lisas Tehva klubi koduleheküljel.

Nõmme Kalju on alustanud meistriliiga uut hooaega väga ebaõnnestunult ning jääb seitsme vooru järel liidritest FC Florast ja FCI Levadiast maha juba kümne punktiga.

Seotud lood:

Frantsev tõusis Kalju peatreeneriks 2015. aasta detsembris ja viis klubi 2018. aastal ajaloo teise kõrgliiga tiitlini. Lisaks võitis Kalju Frantsevi käe all 2019. aastal oma esimese Superkarika.

Roman Kožuhovskil on treeneritöö kogemust 18 aastat ning ta omab UEFA Pro litsentsi. Nõmme Kalju U21 koondise uueks peatreeneriks nimetati Kožuhovski senine abitreener Kristen Viikmäe.

Futboliit (talgpall)