Nõmme Kalju testib bosnialast, nigeerlast ja jaapanlast

 (9)
Nõmme Kalju testib bosnialast, nigeerlast ja jaapanlast
Foto: Ilmar Saabas

Nõmme Kalju jalgpalliklubi annab oma kodulehel teada, et nende treeningul viibivad alates esmaspäevast kolm uut välismaalast, kelleks on Bosnia ja Hertsegoviina noortekoondise poolkaitsja Adis Hadžanovic ning ründajad Peter Oladotun Nigeeriast ning Usami Kosuke Jaapanist.

Eestlastest on Kaljus hetkel testimisel klubi endine väravavaht Kert Kütt ja ründaja Alo Dupikov, kes saabusid vastavalt Soomest ja Norrast. Kalju trennidega on liitunud ka Sander Puri, kes aga välismaalt klubi otsib.

Kaljusse võib naasta ka Stanislav Goldberg, kes mullu Kaljuga liitus, kuid veetis kogu hooaja Paide Linnameeskonnas laenul. Hetkel viibib 20-aastane Eesti U-21 koondise poolkaitsja Soomes testimisel.

Võrreldes eelmise hooajaga on Kaljus lahtine veel Hidetoshi Wakui ja Eino Puri saatus, kes pole veel uuele lepingupakkumisele alla kirjutanud. Hooaja algusesse oma otsustamise jätnud poolkaitsja Sergei Terehhov otsustas siiski käesolev hooaeg mängijana jätkata, olles samal ajal ka spordidirektori rollis.

Hetkeseisuga ei jätka Kaljust uuel hooajal Denis Vnukov (Tallinna Kalevisse laenule), Martin Tšegodajev (lahtine, aga tõenäoliselt Tallinna Kalevisse laenule), Dmitri Kovtunovitš (Infonetti laenule) ja Daniil Savitski (tulevik hetkel lahtine).

Futboliit (talgpall)