Mängu ainsa värava lõi Tarmo Neemelo avapoolaja esimesel üleminutil.

Premium liiga 18. vooru esimene mäng peeti eile, kui FC Kuressaare mängis kodustaadionil Tallinna FC Infonetiga 1:1 viiki. Joel Indermitte viis Kuressaare 9. minutil juhtima, kuid kõigest minut hiljem sepistas Alexander Bebikh viigivärava.

Ülejäänud 18. vooru kohtumised peetakse esmaspäeval kell 19.30, kui vastamisi lähevad Sillamäe Kalev - Narva Trans, Tallinna Kalev - FC Flora. Kavas on ka Tartu Tammeka ja FC Levadia kohtumine, kuid kuna Levadia peab järgmisel nädalal ka Euroopa liiga 2. eelringi kohtumist, siis lootis peatreener Marko Kristal pärast Bala Towni alistamist, et nende Eesti liiga mäng lükatakse edasi.

Liigatabel: 1. Kalju 41 (18 mängust), 2. Levadia 37 (16), 3. Flora 37 (17), 4. Sillamäe 29 (16), 5. Paide 21 (16), 6. Tammeka 18 (15), 7. Trans 17 (17), 8. Infonet 17 (18), 9. Kalev 17 (18), 10. Kuressaare 6 (17).