Nõmme Kalju sai täiendust kahe võõrleegionäri näol

 (1)
Nõmme Kalju uued mängijad
Nõmme Kalju uued mängijadFoto: Nõmme Kalju

Nõmme Kalju vutiklubi täiendas meeskonda kahe leegionäriga, sõlmides lepingud Moldova A-koondise kandidaadi Eugen Zasavitchi ning Tšiili ründaja Hector Nuneziga 2021. hooaja lõpuni.

26-aastane Tšiili ja Paraguay kondakondsusega Hector Nunez viibis Kaljus testimisel juba eelmisel hooajal, kuid toona otsustas peatreeneri Rimo Hundi kasuks. Käesoleva aasta EJL Taliturniiri raames esindas Nunez Kaljut kõikides kohtumistes, tehes skoori Maardu, Transi ja Flora vastu. Varasemalt on ründaja mänginud Tšiilis, Austrias, Guatemalas ja Paraguays.

”Olen väga õnnelik, et liitusin Nõmme Kaljuga – uhke tunne on sõlmida leping Eesti meistriga. Eesmärgiks on võita liiga ning näidata ka individuaalselt head mängu Meistrite Liigas. Loomulikult tahan ka lüüa palju väravaid,” kommenteeris Nunez lepingu sõlmimist Kalju kodulehele.

”Kuna Nunez on meil juba mõnda aega olnud, siis teame tema kvaliteeti hästi. Otsustasime temaga esimesel võimalusel lepingule alla kirjutada, sest tegemist on väga oskusliku ründajaga, kellel ei ole probleemi väravate löömisega. Ta on väga hästi meeskonda sulandunud,” lisas Nunezi liitumise kohta esindusmeeskonna peatreener Sergei Frantsev.

26-aastane Moldova poolkaitsja Eugen Zasavitchi on varasemalt mänginud Moldova ja Leedu kõrgliigas ning Poola tugevuselt teises liigas. Zasavitchi kuulus pikalt Leedu klubi Trakai ridadesse, kellega Kalju kohtus 2016/17 hooaja UEFA Euroopa Liiga esimese kvalifikatsiooniringi raames.

Seotud lood:

”Asjaolu, et tegemist on Moldova A-koondise kandidaadiga ütleb palju – ta omab kõiki häid omadusi, mida ühel kaitsval keskpoolikul vaja läheb. Sellele tuginedes otsustasime temaga lepingu sõlmida,” kommenteeris Zasavitchiga lepingu sõlmimise tagamaid peatreener Sergei Frantsev.

”Mul on väga hea meel kirjutada alla leping Nõmme Kaljuga ning alustada siin mängimist. Tahan kindlasti olla klubile abiks saavutamaks edu liigas ning jõuda võimalikult kaugele Meistrite Liigas,” lisas omalt poolt Zasavitchi.

Futboliit (talgpall)